Wpis z mikrobloga

Gardzę modą na rozciąganie się. Ci fizjojutuberzy zmarnowali mi 3 lata życia bo próbowałem wszystkich możliwych rozciągań które miały zmniejszyć bóle kręgosłupa, a wystarczyło parę konkretnych ćwiczeń siłowych/izometrycznych i jest o niebo lepiej. Najlepsze w tym rozciąganiu jest to że sprzedają ci marzenia, które tak na prawdę są praktycznie nieosiągalne bo bez zmiany trybu życia możesz się rozciągać codziennie po dwie godziny, a i tak wszystko wróci do stanu wyjściowego XD
#fizjoterapia #mirkokoksy #zdrowie
  • 12
@Jestem_robotem123: nie napisałem ze z neta tylko ci których ogląda pół polski - w domyśle chodziło mi o celebrytów których zapraszają do telewizji śniadaniowej i tych ktorzy nagrywają filmy 3 ĆWICZENIA NA BÓL KRĘGOSŁUPA - ZOBACZ JAKIE. O zdrowie zawsze warto walczyć, ale po zweryfikowaniu specjalisty
@Jestem_robotem123: mi z plecami pomógł trener, który sam się zmagał z dyskopatia i przerobił już x scenariuszy.
Potem jak po latach problem powrócił, a stare metody przestały działać to pomogła jak zwykle przede wszystkim diagnoza (w tym wypadku słabo aktywne zginacze bioder) i właściwie wprowadzenie krótkiej aktywacji i normalny trening.
Rozciąganie w kwestii przyniesienia trwałej naprawy to lipa, ale czasami się przydaje do innych celów.