Wpis z mikrobloga

Machaj jest jaki jest, jest trochę wkur***, bucowaty i zarozumiały, ale przy nim nikt nie stracił. Dziewczynom zrobił zbiorkę na knajpe. Zatrudnił Jun i Gape a utargu praktycznie nie miał. Płacił im pensje, a z knajpy zero zarobku. Co się stało ze sprzetem z po upadku Polonii? Część dał Thydzie, pewnie Win też się coś sięgło. Trochę sprzedał a reszte wziął Gapa na "przechowanie".
Wypromował kanał Gapie i Thydzie. W mojej ocenie to że ktoś napiszę że Adam tylko wykorzystuje to nie zawsze jest prawda.

Jedyna niejasna sytuacja to jest z Krzysztofem z Kanady.

O czymś zapomniałem??

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pjoterrampampampam: policz ile na zbiorkach wyciagnal od ludzi. Doliczylem sie 5 k USD za iPhone, iMac i sprzet do meliny. Zbiorka na sprzet do knajpy Win tez trafila po czesci do niego bo on ten sprzet dla niej sprowadzal z Chin i mial z tego prowizje. I to bylo jeszcze kilka innych.
BTW. Nie wnikam jak byly rozliczane inne rzeczy ( niematerialne) bo moze to widzowie sponsorowali mu pewne przyjemnosci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pjoterrampampampam: to są pewnie 2 światy, to co widzimy i słyszymy oraz tego czego nie widać i słychać.
Jak była kasa to było "za moje" a kiedy ostatni raz to słyszałeś? Wydaje mi się jak był Polo, może przy Fitontrip ale nie widziałem tych odcinków.
Dziwne że jak komuś pomaga to wychodzi ale gdy chodzi o jego biznes to lipa mimo tych sukcesow.
Wypromowanie kanału Gapy ciekawe czy odbyło się
  • Odpowiedz
@Pjoterrampampampam: u Machaja to dziala w ten sposob ze to on jest najwiekszym beneficjentem tych wszystkich zbiorek. Ja wlasnie u niego na kanale dostalem 3 razy bana za pytanie o zbiorki. I to te nierozliczone lub niewlasciwie rozliczane np. zbiorka na jego ziemie w Kambodzy lub zbiorka na bilet dla Krzysztofa do Kanady ktory od ponad roku tam nie wylecial. Oczywiscie nie jest zachlanny i potrafi sie dzielic z innymi
  • Odpowiedz