Wpis z mikrobloga

kontynuacja tego wpisu

Dobra, za mną ciężki weekend. Moja "linia obrony" jeśli chodzi o powrót o 10 rano:

grałem na konsoli xD


Oczywiście krzyki, płacze,

kim jest ta #!$%@??!



Jak się uspokoiła, wyskakuję do niej z tekstem (najtrudniejsza część, ale byłem #!$%@?, więc jakoś poszło)

chcę, żebyś się wyprowadziła


Płacze, sracze i w ogóle, że niby gdzie, niby jak, dlaczego przecież ją kocham.

W sobotę wieczorem pojechała do mamusi, w niedzielę wróciła się spakować i poszła w sinom dal.

===

Chciałem zaznaczyć, że:

- to nie jednego dnia postanowiłem to zakończyć, trochę czasu ciągnęła się ta cała sytuacja, w ostatni piątek nastąpiła kumulacja, w sobotę tylko zwolnienie blokady maszyny losującej

- z panienką nie było lipy xD

#przegrywczynieprzegryw #nietakbardzobeta #truestory

wołam taktyków i proszących o zawołanie: @Lucidek @Eluna @zenon0800 @Zedward @Mimla @bbr247 @babydoll @Zdrajec89
  • 57
Ok, jak zdradzi to zrobię wpis, obiecuję :) Nawet was zawołam.


@patrykk95: Nie "jak zdradzi", tylko jak się o tym dowiesz. Bo to dwie różne sprawy ;) Myślę, że już powoli możesz nawet wpis przygotować, przekopiujesz tylko z notatnika. Moim zdaniem jedyne co powinna od Ciebie dostać to porządny strzał na ryj ;) Ale to tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.
A ja tam jestem za tobą. Nie znam sytuacji, ale też uważam, że nie ma sytuacji czarno-białych i różnie w życiu bywa.


@SkinnyFistsLikeAntennasToHeaven: powiedział #rozowypasek ciesząc się w mocno, że istnieją takie męskie cipki, które można zdradzać na lewo i prawo a to jeszcze wróci, zrozumie, ugłaszcze i ukocha.

Och, jakie to romantyczne. Można pruć się w dupę i jednocześnie mieć przy sobie kochającego przegrywa, który wszystko wybaczy... Łza w oku
Strasznie zle doswiadczenia z kobietami musicie miec.


@patrykk95: Wiesz, to mnie mnie dziewczyna zdradziła z "przyjacielem" w namiocie, a potem rzuciła śmiejąc się w twarz xd

Kto miał strasznie, ten miał strasznie.
@SkinnyFistsLikeAntennasToHeaven: Pytam się więc co się stało z rozumem i godnością współczesnych ludzi, hę?

Znaczy może zawsze z tym syf, no ale nie ważne.

Jeśli ktoś zdradza to jest tego świadom i NIE zasługuje na drugą szansę chociaż by się waliło i paliło.

Powinniśmy takie postępowanie społecznie piętnować (a nie wracać jak piczka patryczek...).

Jeśli ci partner nie odpowiada to go zostaw i zacznij szukać dalej, a nie tkwisz bo ci
a w międzyczasie nadziewasz pieroga na wichajstry nowo poznanych fagasów.


@loczyn: :D !!!

jeśli wskakuje wam jakaś Halina do łóżka, a wiecie że ma chłopa to sprzedajcie jej lepę na dziąsło


@loczyn: a można sprzedać tę lepę dopiero po kopulacji :D ?
@loczyn: a można sprzedać tę lepę dopiero po kopulacji :D ?


@JackieChan: No właśnie mimo wszystko jestem za tym żeby PRZED. Honor musi być ;)

A jak chcesz sobie ulżyć to xhamster albo w ostateczności roksa czy odloty ;)
A jak chcesz sobie ulżyć to xhamster albo w ostateczności roksa czy odloty ;)


@loczyn: Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić ;)

A co do Halin co chłopa mają a do łóżka się pchają, to nie wiem dlaczego miałbym stać na straży godności i sumienia każdego różowego paska chodzącego po ziemi. To ona jest w związku i to ona ma problem. Tak samo, kiedy by mnie jakaś
Ale widzisz, czyli pośrednio dajesz przyzwolenie na takie praktyki.


@loczyn: pośrednio, być może - po prostu nie czuję się na siłach być strażnikiem moralności każdej z osobna. Dają to bierz, biją to uciekaj. Pies nie weźmie jak suka nie da i tak dalej.

Nie mam obowiązku dbać o związek anonimowego dla mnie Janusza, zwłaszcza gdy jego Halina chce poskakać mi po kulach.

Dbam o siebie i swoje najbliższe otoczenie :)

Ale
@jestem_anonimowy: Gratulkuje :) jak dlz mnie zdecydowanie #wygryw ;) wiadomo że 2 lata to jest coś ale jeśli męczyłeś się od roku i nic przez ten czas się nie zmieniło aż dotychczas to moim zdaniem tym bardziej podjołeś właściwą decyzję i domyslam się że nie było łatwo :) myślę że gdyby nie Twoja decyzja to dziewczyna nadal by Cię wodziła za rogi tak jakby chciała.

No i druga sprawa pewnie jeszcze