Wpis z mikrobloga

@Palladyn400: ja zawsze zgaduje, baba czy dziadek.. najczęściej baba, ostatnio dziadek był.

Osobiście to nie znałem żadnej kobiety która dobrze prowadzi, raczej to było z negatywnej strony, pierwsza eks, jak pierwszy raz z nią jechałem, noc była, światła w tryb mrugania żółte, zbliżamy się do skrzyżowania.. a ona hurra mamy pierwszeństwo i zaczeła przyspieszać. od razu zjebka poszła.. że co ty robisz, a jak ktoś #!$%@? by jechał, albo głupi, albo
@Itslilianka no dobra a masz taką sytuację, że wiesz że jest żółte i zaraz czerwone, jedziesz swoim wymarzonym autem, złote tablice bo zabytek architektury wymuskany a z tyłu zjeb nie zobaczy tego czerwonego i ci skazuje twoje marzenie. Jedziesz na czerwonym czy nie?
@Itslilianka dwa razy przejechałem na czerwonym bo za mną jechał koleś #!$%@? tirem na ogonie i by #!$%@?ł jak nic w mojego MX5 na żółtych blachach, #!$%@? z tym, zostałem raz wylegitymowany we Wro, ale policjant mówi, ' nie no czerwone ukarać muszę będą punkty ale mało dam jak się da bo zabytek' więc no cóż, ale koleś w tirze też dostał mandat xD no #!$%@? ciężka sprawa, jakby jechał za mną