Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Oplyy: ale wiesz jak trudno dobrać pasujące spodnie robocze to nie jest tak fajnie jak w sklepie ze masz szerokość i długość. A tu zazwyczaj s/m/l albo #!$%@? rozmiarowka z juli. Albo pasują w pasie i za krotkie i na odwrot. Zalozenie paska mi nie pomaga a i tak dekolt hydraulika wychodzi. No są jeszcze ogrodniczki . Teraz mam ogrodniczki dobrane na długość nogawek a w pasie mogę drugiego siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
@Oplyy: Vox FM na pełną #!$%@? a ona lubi pomarańcze lubi kiedy nago tańczę jak poleje jej szampana tańczy do samego rana (°°
  • Odpowiedz
To ja wam się pochwale osiągnięciem po szkole budowlanej. Pierwsze miesiące robiłem usługi na lewo ( kumpel wystawiał mi rachunki) a jedna z robót na początku to cyklinowanie podłogi w urzędzie skarbowym w Radomiu. Tak że tego … Ktoś przebije moją bezczelność za młodu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale wiesz jak trudno dobrać pasujące spodnie robocze


@wsciekly_szumrak: Nietrudno. Trzeba tylko zrzucić bebzon i kupić spodnie np. Uvex za 300zł a nie nosić najtańsze spodnie ze sklepu bhp, które mają rozmiarówki ściągnięte z lankijskich albo indonezyjskich robotników
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@purple_elly_sound: napisałem że w normalnych się mieszcze dwa razy więc bebzona nie mam. Dostaje spodnei w pracy a raczej nie będę kupował za swoje. Chociaz pewnie i tak by mi oddali. Najlepsze jak ktoś daje firmowe czyli takie z logo np tynków etc co się rozpadają po tygodniu
  • Odpowiedz