Wpis z mikrobloga

taki sam krzyk jest zawsze. Rzadzacy naganiają na opozycję i przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam różnicy w aferach nie widzę, może tyle że teraz więcej osób rozpowszechnia to w social mediach


@Kiedysbedeczerwonka: kraj i gospodarka roz'''jbane od środka jak nigdy, ale symetrysci brainlety dalej będą iść w zaparte, że nie ma zadej różnicy i jest jak zawsze xD
  • Odpowiedz
@labla: Chwila, czy Ty właśnie stwierdziłeś, że Eurostat jest niewiarygodnym źródłem? ()


@Phyrexia: a Ty przeczytałaś link, który wkleiłaś?

1. Wszystkie dane z artykułu są podawane za GUSem, a nie Eurostatem.

2. W artykule jest mowa o korekcie danych za 2012 i 2013 rok, tymczasem motyw "zielonej wyspy" odnosi się do kryzysu z lat 2007-2009
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: Nie rozumiem jaki chochoł próbujesz zbudować, natomiast wszelkie dane dostępne są w Eurostacie i możesz tam sprawdzić ile faktycznie wynosiło PKB Polski w IV kwartale 2012 roku, bo do niego odnosi się mapka.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Jeszcze raz.
1. Tusk na tle zielonej wyspy wydarzył się w 2009 roku.
2. W artykule jest mowa o danych za 2012 i 2013 rok.

Ten artykuł nie może być źródłem na poparcie twojej tezy: "Wcale wtedy nie było +1.7 na zielonym. Było na minusie i czerwone."
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Mapka OPa to konferencja z 2009 roku, korekty PKB dotyczyły 2012 i 2013r, czemu szerzysz manipulacje i perfidnie zarzucasz innym to samo? Czasem warto tak po ludzki przyznac sie do bledu.
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, ze mapka OP to jest manipulacja, niestety Phyrexia nie potrafi czytać takich trudnych rzeczy ze zrozumieniem i zarzuca manipulację w części, która nie występuję (grrrr, zły tusk).

Manipulacja to zestawianie PMI z GDP, wiadomo ze ten obrazek to heheszki/ukazanie pewnych tendencji ktore moga sie przerodzic w zjazd GDP ale kisnę sobie pieniężnie, że zamiast to rozczytać konkertnie i się d---------ć do do tego czego powinna wyciąga jakiś wysryw bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@calinowski: ale ja ich nie gloryfikuje. Porównanie po i PiS to jakby porównywać przeziębienie z i Aids i zawsze się w------m jak ktoś ich równa
  • Odpowiedz
@Florent: Nic nie szerzę. Taka mapka jest podana w artykule. Nie interesowałam się polityką w wieku 12 lat. Po tego typu informacje muszę sięgać do artykułów w internecie. Okay, czyli obie zielone mapki były manipulacjami ale z 2009 roku, nie tylko Polska była na plusie a w dodatku Polska i Litwa były na zielone z powodu pierwszych transz dotacji unijnych. Natomiast w 2012 roku też była manipulacja ale inna niż
P.....a - @Florent: Nic nie szerzę. Taka mapka jest podana w artykule. Nie interesowa...

źródło: comment_1657291491F5OZCaXXFpNxrxOJnMVSB3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Phyrexia: No i elegancko łap plusika, ale same zielone mapki nie był manipulacjami i tego dalej nie ogarniasz. xD Manipulacja odnosiła się do przeliczenia PKB ale dużo później.
  • Odpowiedz
@Florent: Wiem, manipulacja polegała na wykadrowywaniu innych "zielonych" krajów z tamtej mapki i nie można za nią obwiniać pana Tuska tylko osoby, które powielały mit o Polsce jako jedynym kraju w Europie z dodatnim PKB.
  • Odpowiedz
@labla J---ć PiS ale znowu wykopkom trzeba tłumaczyć, że ta zielona wyspa nie jest w najmniejszym stopniu zasługą PO xD Tania złotówka sprawiła, że nasze towary były masowo eksportowane na zachód - ot cała tajemnica sukcesu.
  • Odpowiedz
@Kiedysbedeczerwonka: po też było jebniete i miało swoje za uszami ale stary w porównaniu do tego co odwala PiS to ich afery wszystkie kosztowały nas mniej niż tydzień rządów PiSu a rządzą już ile lat :)

Zobaczymy czy następne rządy będą lepsze, bo jak na razie to każdy kolejny jest gorszy a my nadal wybieramy tylko między dwiema partiami i b--ń Boże nie ruszamy tego, hehe, "kompromisu" xdd
  • Odpowiedz