Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1096
@Kiedysbedeczerwonka: po też było jebniete i miało swoje za uszami ale stary w porównaniu do tego co odwala PiS to ich afery wszystkie kosztowały nas mniej niż tydzień rządów PiSu a rządzą już ile lat :)
  • Odpowiedz
Na swoje nieszczęście Tusk zostawił po sobie tysiące, świeżutkich pachnących nowością Niemieckich montowni. Bezrobocia brak i nagle wkoło tych montowni zaczął rosnąć nasz rodzimy biznes, podwykonawcy, etc. Pis wjechał w to jak dzik w żołędzie i rozmontował nasz biznes, a tych okropnych złych Niemieckich montowniach braknie dla wszystkich miejsc.
Do dziś janusze nie widzą powiązania i powtarzają, że za Tuska to było 4zł na budzie cieciowej a za pisu bogactwo w nowoczesnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Kiedysbedeczerwonka: co ? Nie widzisz różnicy ? Nowak #!$%@? kilkadziesiąt tysięcy na lewo i PiS tak długo grillowali ta aferę że wygrali a PiS to jak nie okaże się że #!$%@? parędziesiąt milionów na lewo w tygodniu to tydzień stracony xd co to za porównanie. W dupie mam opozycję bo po bez Tuska to się ośmieszali non stop ale nie porównój #!$%@? naszego kraju i tworzenia kast do wyciągania parędziesięciu
  • Odpowiedz
@Florent: no nie widzę, tak jak nie podoba mi się rozdawnictwo i socjal tak nie podobały mi się gadki o państwie teoretycznym i #!$%@? 130mld PLN z ofe do zus w celu załatania dziury budżetowej. Możesz mi naskoczyć, bo pewnie masz z 17 lat i gówno wiesz. #!$%@? o mediach, że teraz niby nie ma wolnych XD tak jak gdybyśmy kiedykolwiek mieli. Zamiast skupiać się na problemie to odpalacie te
  • Odpowiedz
@Florent: żyj robaku jak żyłeś, stary pewnie robote stracił jak pisowcy wsadzili swoich i teraz kurczowo trzymasz, że jestem debil. będziesz nieudacznikiem, zależnym od politykow, to o tobie stonoga mówił w swoich wypowiedziach. O takich lemingach. Dobrze że wjechałeś z inwektywami, u was w klubach poselskich takie wsiury oderwane od pługa właśnie tak się wypowiadają. Wracaj biegać z plakatami z mordą swojego radnego na wsi. Pamiętaj rozwiesić gdzie się tylko
  • Odpowiedz
@Anakee: już lepiej ci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz biegiem z plakatami za swoim politykiem. Jak on zmieni barwy to ty tak samo. Wieczny bordo przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziesz biegał z plakatami po biurach poselskich do końca swojego smutnego życia, chyba że dostaniesz fuchę w urzędzie, do momentu zwolnienia twojego ukochanego polityka. Idź wyzywaj sobie starego o ile wytrzeźwiał
  • Odpowiedz
tak tak, jeszcze napisz, że sam się zwyzywałem. Idź wieszaj plakaty


@Kiedysbedeczerwonka: nie trzeba. PiSu juz nie ma, tylko o tym nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) własny elektorat was na widłach pogoni po najbliższej zimie.
  • Odpowiedz
@Anakee: elektorat pisu to spadkowce, które pragną zaorania kraju, podatków od pustostanów, podatku katastralnego, podatku od flipu, opodatkowaniu wszystkiego co da szansę na spadek o 5% nieruchomosci. Ty jestes najwiekszym pisiorem tutaj, jak cala bordo armia, 20gr za wpis dostajesz, ale za ten usuniety to chyba zaplacisz haha
  • Odpowiedz