Wpis z mikrobloga

Chcesz mi powiedzieć że kredyciarz dymany przez bank i tak dostając odroczenie spłaty zaoszczędza?


@Christoph_4: jak częścią odsetkową nadpłaci kapitał to tak, minimalizuje koszt kredytu. U mnie będzie to kilkanaście tysięcy taniej.
skracajac okres zmniejszasz oczywiscie sumę wszystkich odsetek, wszystko jest pieknie rozpisane na obrazku.


@onomatopeja_: tak jak powiedziałem to ma sens tylko jeśli nie zamierzasz dalej nadpłacać jak wybierzesz obniżenie raty to sam możesz dalej płacić ratę taką samą jak do tej pory tylko że wszystko będzie szło na kapitał i i tak zapłacisz mniej odsetek i skrócisz kredyt

Wybierając skrócenie okresu kredytowania nie masz wyboru i musisz płacić wyższą ratę a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onomatopeja_: kto nie skorzysta z tych wakacji ten debil, płaczą oczywiście Ci co kredytu nie mają (oszczędności też nie ale o inflację rzucają się najbardziej)
@Szynk44: tak naprawdę Ci którzy skorzystają w jedyny słuszny sposób, to nie można powiedzieć że przyczyniają się do wzrostu inflacji. Natomiast Ci którzy ten hajs zwyczajnie przejebią, jak najbardziej, wsadzają sobie jednorazowo trzy penisy w tyłek naraz - dłuższy okres kredytowania, większe odsetki i wpływ na inflacje w sposób negatywny

@MaciejPN: po 3 latach możesz nadpłacać każdy kredyt beż żadnej prowizji, tak mi sie przynajmniej wydaje. Jaki to bank?