Wpis z mikrobloga

@bizonsky: oczywiście, ile ja ciekawych piosenek poznałem w radiu w gta czy to San andreas czy nawet i gta 5. Ostatnimi czasy ogrywam gta 4, tyle w to grałem za dzieciaka a nigdy nie przeszedłem, poluję teraz żeby usłyszeć Gruppe Krovi na Vladivostok FM
  • Odpowiedz
@bizonsky: Hello, I am Fernando Martinez and this is Emotion. When I first come to Vice City I feel all lonely, a man on the outside, a foreigner, then I say Fernando, you like to talk a lot so I get a well paid job on the radio and begin to make my name as a successfull DJ. Now I'm not so lonely, but I never forget my roots, I never
  • Odpowiedz
  • 18
@bizonsky lepsze, bo ma do wypełnienia tylko +-2 godziny, a nie 365 dni w roku. Plus wybierasz sobie kilka stacji i tylko je rypiesz. W prawdziwym świecie nie wiem, czy by się uzbierało z 15 popularniejszych stacji
  • Odpowiedz
lepsze, bo ma do wypełnienia tylko +-2 godziny,


@Movet: dokładnie to. Ktoś wydał kilka milionów dolarów na te dwie godziny fonicznej zabawy. Pozatrudniał DJów, najlepszych scenarzystów i kupił licencje na piosenki itp.

Równie dobrze można napisać że "dowolny tytuł filmu" jest lepszy niż prawdziwe życie bo bohater ma więcej przygód w dwie godziny niż my przez cały żywot xD
  • Odpowiedz
  • 4
@7ujMejster

@bizonsky: nie ma jak to włączyć nasze polskie gdzie lecą w koło te same hity do porzygu od 30 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)


Chcesz powiedzieć że w polskich radiach od 30 lat nie puścili żadnej nowej piosenki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacappylon: Jeśli zdowngradeowałeś GTA 4 do wersji 1.0.4.0 lub wgrałeś moda przywracającego usunięte utwory, to będziesz miał pełna listę utworów. Na gry-online jest tych modów do wyboru ..
  • Odpowiedz
BTW: ciekawy sposób na przemycenie młodszym słuchaczom starych, dobrych kawałków nawet, jeśli są z gatunku pop.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bizonsky: Swego czasu bardzo polubiłem Chatterbox z GTA 3. Żeby każde audycje gadanie miały taki poziom, to bym słuchał normalnego radia.
  • Odpowiedz