Wpis z mikrobloga

@Plp_: niby tak, ale jak byś posłuchał niektórych stacji radiowych to piosenki powtarzają się po kilka razy w ciągu dnia. Także niewiele się to rózni od puszczania sobie playlisty z GTA na okrągło, poza tym, że w GTA nie ma reklam xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Plp_ no tak, bo nie chodzi o to że normalnie w radiu masz:

- te same reklamy co piosenkę
- zajebiście nudnych albo krindzowych prowadzących (przynajmniej w Polsce)
- gadanie o Puławach o 10 rano
- robienie z ludzi debili w zabawach z nagrodami typu talon na balon
- politykę
- polską muzykę rozrywkową (XDDD)

Trzeba rzeczywiście nie lada scenarzysty i sztabu DJow żeby robić lepsze audycje XD

A wystarczyłoby nagrać godzinkę
  • Odpowiedz
  • 0
@brednyk
Możesz znać najwyżej promil tego czego słucham i to tylko jak przeglądasz non stop moje wpisy, bo muzykę tu wstawiam rzadko.

Pewnie i tak nie jest to tak wyszukane jak to twoje "słuchanie klasycznych bitów" z opisu w profilu, ale w każdym razie chciałem podkreślić, że #!$%@? o mnie wiesz xD
  • Odpowiedz
@bizonsky: mój opis ma z dekadę, więc dużo się pozmieniało. A najbardziej lubię polski klasyczny rock. Ale słucham wszystkiego, praktycznie w każdym gatunku. Bo kocham muzykę a nie gatunek.

Więc gówno tam wiesz słuchaczu popowych brzmień z Ameryczki
  • Odpowiedz
  • 0
@brednyk haha, ale się obsraleś żeby podkreslic swoją ulubioną polska muzykę, połowa rockowych kawałków "klasycznych" #!$%@? z cudzych bitów ale #!$%@?, nasze polskie oryginalne, lepsze XD

żeby mieć aż tyle kompleksów przez brak znajomości języka obcego pozwalającego na interpretację zagranicznych utworow to jeszcze nie widzialem xD
  • Odpowiedz
połowa rockowych kawałków "klasycznych" #!$%@? z cudzych bitów


@bizonsky: co ty pieprzysz, nasza scena z lat 80 to była światowa czołówka. Gdyby śpiewali po angielsku to by zrobili karierę niczym Depeche Mode czy inny Modern Talking. Takie zespoły jak Republika czy Oddział Zamknięty to byli pieprzeni wirtuozi. Muzyka lat 80 wyrosła na buncie przeciw systemowi, dlatego była tak dobra. Dekadę później to samo robili raperzy, którzy też zaczynali w nieciekawych czasach
  • Odpowiedz