Wpis z mikrobloga

@n0xx: Nie no no offence byku, ale Zulugula z Zululandi to k---a byl dla mnie koszmar. Kiedys odnalazłem wątek w necie, chyba pod filmem z nim na YT w komentarzach jak to dzieci sie go bały - w tym ja. A ta jego czapka....co za śmieć.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Pamiętam jak mój starszy kuzyn przyjechał do mnie do Wrocławia to bardzo chciał pójść do tego baru gdzie to nagrywali. No i poszliśmy z moimi rodzicami ja miałem wtedy może z 7 lat mój kuzyn 12. Pamiętam że, jak się okazało że, dzieci nie wpuszczają to strasznie się wkurzyłem i zacząłem wyzywać ochroniarza który nas nie wpuścił(za co potem miałem przypał w domu) xD.
  • Odpowiedz
@klzon: ja bylem tam w podobnym wieku na coli z tata, ale nie w godzinach co to nagrywaja, wiec wpuscili.
Jeszcze jak byl pierwszy bar, ale nie wiem gdzie to moglo byc bo tez mialem kolo 7 lat i to byl moj pierwszy raz we wrocu.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: nie zapomnę jak przy gorących krzesłach był zawsze występ jakichś gwiazd no i miał wystąpić Jeden OsiemL.
Krzysiu Ibisz z zajebistą pewnością siebie zapowiada: 'A przed państwem Jeden Siedem Elllll' i puścili fragment jak zapomnieć a na sali śmiech :D
Oczywiście po tym się poprawił xd
  • Odpowiedz