Wpis z mikrobloga

proszzzz


@shitty_support: awww... you got me at some point ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy to co wkeiłaś nie jest ostro po 1995?
Mieliśmy debilne programy w 1993, ale bez przesady.

Nikt aż tak nie przewija - jesteś gruba ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_Danone: myślałam, że to nawiązanie do pierwszego mojego posta na mikro o tym jak fotograf #!$%@?ł nam sesje ślubną. Nie wyłapałam, że to było pytanie, sorki. Tak, mam dziecko (nawet z wykopkiem). Gruba chyba jakoś szczególnie nie jestem, gdzieś w postach wrzucałam screena z zakupów, aktualnie noszę glownie M.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shitty_support:
@el_Danone:
Kojarzę wszystkie rzeczy, które wymieniliście. U nas w szkole królowały karteczki mangowe, choć wtedy nie każdy wiedział, że to manga xd
Ważnym elementem tamtych czasów były zabawki z jarmarków. Piłeczki na gumce, pistolety na kapiszony, jojo itd.
  • Odpowiedz
śmieciosztuka jest z 1995


@shitty_support: kojarzę po zobaczeniu czołówki. Nie czytałem Twoich postów i nie przeglądałem profilu bo AŻ TAK zrąbany chyba nie jestem. Zwyczajnie skojarzyłaś mi się z kimś kogo znam i tyle.
  • Odpowiedz
U nas w szkole królowały karteczki mangowe, choć wtedy nie każdy wiedział, że to manga xd


@Endrius: u mnie w regionie to raczej karteczki z Disneya czy innych bajek oraz zwierzaki i dinozaury. Z tego zdjęcia, które wkleiłem widziałem lub miałem niemal większość.
Co do mangi to byłem wielkim fanem Sary, Małej Księżniczki puszczanej w TVP od 1992r. Zupełnie za to nie kojarzę Dragon Ball, który u nas podobno ma
elDanone - > U nas w szkole królowały karteczki mangowe, choć wtedy nie każdy wiedzia...

źródło: comment_16572933170iBLPi9pNA0Pdb8fjFgOU8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz