Wpis z mikrobloga

pokazałem, bo może się spodoba. Wytrzymał kilka minut i se poszedł. To nie był zamiennik ani próba znęcania się, tylko pokazanie czegoś nowego


@SillyWombat: chyba starego. Poza pewnymi wyjątkami nie zainteresujesz 5-latka tym co sam oglądałeś 30 lat temu. Prędzej dotrzesz do 8-9 latka z tym co kiedyś na Astrze/Hot-Bird oglądało się na angielskim Cartoon Network. Nas cieszyły klocki pic_rel ale jak to się ma do Lego?
elDanone - > pokazałem, bo może się spodoba. Wytrzymał kilka minut i se poszedł. To n...

źródło: comment_16572065771RT2KEKvy63Dm26VeIEmum.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Z C64 nie miałem aż takiego dużego doświadczenia, ale Atari to był wulkan możliwości.

Wiadomo, Contry i Mario nic nie przebije, ale na 8 bitów powstawały takie produkcje jak Montezuma, Draconus, Miecze Waldgira, Henry's House, Zorro, Fred to już muzycznie i graficznie była inna epoka.


@EnderWiggin: przyszywany kuzyn miał 65XE a sąsiad C64. Jedyne co na mnie zrobiło wrażenie to wyścigi w stylu Lotusa na Commodore (te ze zmienną elewacją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@el_Danone: chodziło mi o bajki do nauki języka, że niezbyt był wybór, a w szkole angielskiego nie miałam chyba do 5 albo 6 klasy (ale za to ruski był obowiązkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Były jeszcze:
- pachnące gumki do mazania
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: sama zaczęłaś ( ͡º ͜ʖ͡º)
- gumki co prawda pachniały i wyglądały jak ówczesne lizaki ale nie mazały. Szczytem pokazania się były te 3-kolorowe w formie trapezu :P
- naklejki holo to jedno - były linijki holo do patrzenia na te naklejki (ʘʘ)
- kolorowe kauczuki miał każdy - fakt. Szklane kulki z tym kolorowym zawijasem też miały swoją chwilę!
el_Danone - @EnderWiggin: sama zaczęłaś ( ͡º ͜ʖ͡º)
- gumki co prawda pachniały i wyg...

źródło: comment_1657210648OoEgY40IGBOFqZvdOo6wPE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SNES jak wjechał, to już wszystko na ryj bił grafiką i dźwiękiem. Potem to już chyba Atari ST i Amiga 500 pozamiatały scenę.


@EnderWiggin: SNES w Polsce nigdy nie istniał. Grałem w coś jak Golden Axe w 1996 w lokalnym salonie gier ale to epizod. Większość dzieci/nastolatków u nas dostało A500/ST jak te sprzęty już umierały. Zobacz datę premiery tych sprzętów...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_Danone: Istniał istniał. Mój ziomek somsiad na totalnym #!$%@?, obecnych rubieżach wschodnich Mazowieckiego miał jednego. I ciotkę w US&A to mu wysłała i gry do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_Danone: Fakt, te gumki to bardziej dekoracyjne, prędzej dziury robiły albo takiego maza szarego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Były linijki do naklejek holo?!? Przegapilam :(

Jeszcze mi się przypomniały takie teledyski dla dzieci, co się oglądało w okularach 3d i niektóre elementy się robiły 'wypukłe'.
  • Odpowiedz