Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1662
Dziś nowe stopki i dalsze zarzynanie obywateli. Przypominam wam wyborcy pisu, że to tylko i wyłącznie wasza wina. Nie putina, nie wojny, nie złego Niemca, UE czy Tuska. Katastrofa, która nas czeka to wina nieudaczników z pisu i wasza, bo jesteście debilami, którzy sprzedali kraj za nieco ponad 100 euro. Obyście żarli gruz teraz.

#inflacja #glapinski #nbp #bekazpisu #bekazprawakow #pis #nieruchomosci #neuropa #4konserwy
boskakaratralalala - Dziś nowe stopki i dalsze zarzynanie obywateli. Przypominam wam ...

źródło: comment_16571964214sKEg4A2tBjLYxYfzRxuWM.jpg

Pobierz
  • 71
A czyja? Inflacja idzie w górę i zamiast walczyć z nią to myślimy jaką tu nową łapówką rzucić w ludzi.


@andrzej-roman: są czynniki zewnętrzne, a nie tylko 500 plus. Oczywiście można #!$%@?ć teraz PiS że nie planują ograniczyć socjalu w ramach walki z inflacją, ale pisanie ooo sprzedaliście się za 100 euro i macie przez to inflację to czysty populizm
@ksaler: @Jacques-Pierre: @PanEkspertErbo: @Nanuno: skonczcie juz, bo tego #!$%@? sie juz sluchac nie da. Wszyscy winni, tylko nie ci #!$%@? ludzie u wladzy. Jeszcze byscie Tuska wrzucili to by bylo bingo.

Za ponad 80% inflacji odpowiada KACZYNSKI, MORAWIECKI, SZYDLO, GLAPINSKI i reszta bandy debili. To oni od 7 lat podejmuja WSZELKIE DECYZJE majace wplyw na losy polek i polakow. Nie tylko w rzadzie, ale w Prokuraturze, Trybunale Konstytucyjnym
@Niukron

@boskakaratralalala: ja tam się pocieszam, że przynajmniej większość kredyciarzy debili to właśnie wyborcy pisu, którzy najgłośniej krzyczeli za rozdawnictwem


A ja myślałem że wyborcy PiSu to sama patologia która żyje z socjalu i emeryci. A żeby mieć kredyt to trzeba jednak mieć dochody i to bynajmniej nie najniższe krajowe.
Tak przynajmniej twierdziły takie wykopki jak ty.