Wpis z mikrobloga

#bezpieczenstwo #internet #kryptowaluty #informatyka #komputery

Właśnie dzwonił do mnie ekspert z firmy Blockchain, że na moim portfelu mam 0,24 BTC który pomoże mi wypłacićtylko muszę zainstalować oprogramowanie AnyDesk i poprowadzi mnie za rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Umówiłem się z nim na wtorek - w weekend instaluję VM.
Robić jakiś live na YT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 94
@SweetDreams: spróbuj go porządnie wkręcić na "nieogarniętego gościa, co boi się żony i cały czas pyta ją o zgodę". W ten sposób będziesz potęgował jego przekonanie o tym że warto kontynuować rozmowę. W przypadku takiego scenariusza z wypłatą BTC może być trudne, ale fajnie by było gdyby udało się przekonać scamera do wysyłki przelewu z jego strony minimalnej kwoty, co niby ma Ciebie przekonać, że to wszystko legit. Wtedy będziesz miał
@SweetDreams: Szkoda, że to nie jest jak w filmach, że po kilku minutach połączenia da się ustalić lokalizację dzwoniącego :( Podoba mi się pomysł z plikiem o nazwie ,,hasła do bankowości", tylko bym go troszkę zmodyfikował na plik z jakimś trojanem albo czymś takim- tak, by mały robaczek trafił do kompa tejże firmy. Namierzenie faktycznego IP tej firmy, byłoby niezłym pkt. wyjścia do małej awantury, gdyby okazało się, że to nadal