Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko230
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

402

To Amazon wybierze nowego Jamesa Bonda! Wieloletni producenci tracą markę

To Amazon wybierze nowego Jamesa Bonda! Wieloletni producenci tracą markę

Jesteśmy świadkami końca pewnej ery w kinowej branży. Ogłoszono właśnie, że Amazon, który jest właścicielem studia MGM przejmie kreatywną kontrolę nad franczyzą o Jamesie Bondzie. To przedstawiciele handlowego giganta wybiorą zatem nowego aktora, który wcieli się w kultowego agenta 007.

filmozercyCOM
filmozercyCOM
z
filmozercy.com
dodany: 20.02.2025, 18:16:12
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    jamesbond
  • #
    amazon
  • #
    kino
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wrong room
gajowy-marucha
z youtube.com
  • 6

Komentarze (166)

najlepsze

onepnch
onepnch
20.02.2025, 18:22:46 via Wykop
  • 358
RIP James Bond
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CheSlaw
CheSlaw
CheSlaw
20.02.2025, 20:17:30 via Android
  • 128
@Anomalocaracid No nie, nie "zarżną". Po prostu "dostosują do nowoczesnego odbiorcy" XD
  • Odpowiedz
kapitan_kielon
kapitan_kielon
20.02.2025, 21:04:36 via Wykop
  • 62
@zimnylehc: no niekoniecznie, bo amazon sie ostatnio wycofuje z łołk, podobnie jak zukierberg

https://www.theguardian.com/technology/2025/jan/10/amazon-ending-dei-programs
https://www.cnbc.com/2025/02/07/amazon-scrubs-dei-mention-from-its-annual-report.html

niemniej nie spodziewam się żeby zaczęli kręcić coś porządnego. Od lat te wszystkie produkcje netfliksa czy amazona to gnioty nakręcone po taniości, a widza sie przyciąga nadmuchanym marketingiem
  • Odpowiedz
jestem_ekspertem_wiec_odpowiadam
jestem_ekspertem_wiec_odpowiadam
20.02.2025, 20:51:08 via Wykop
  • 222
jestemekspertemwiec_odpowiadam

źródło: 9kxbfw

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CyprianFonda
CyprianFonda
20.02.2025, 23:30:25 via Wykop
  • 18
@SynMichaua: Pierścienie Władzy też?
  • Odpowiedz
kawior2007
kawior2007
21.02.2025, 07:22:02 via Wykop
  • 13
@jestem_ekspertem_wiec_odpowiadam: James Bambo
  • Odpowiedz
rockin
rockin
rockin
20.02.2025, 19:02:00 via Wykop
  • 168
To teraz czas na agenta 911 Dindu Obonda. He a GOOD BOND.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MikeBodzio
MikeBodzio
MikeBodzio
20.02.2025, 23:52:33 via Wykop
  • 8
@rockin: he dindu nuffin
  • Odpowiedz
Michael__Scarn
Michael__Scarn
21.02.2025, 00:19:54 via iOS
  • 37
@rockin DINDU OBONDA CHCE WODE Z SOKIEM Z MANIOKA
NIEMIESZANE
  • Odpowiedz
kjungst
kjungst
20.02.2025, 18:51:21 via Android
  • 114
Przestałem oglądać gwiezdne wojny, przestanę oglądać Bonda jeśli będzie kiepski. Biada temu kto przywiązuje się do marek.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius
20.02.2025, 21:56:18 via Wykop
  • 9
@kjungst: Przecież te serie mają co najmniej po 6 fajnych części, tak jest w przypadku Gwiezdnych Wojen. Tam jest tyle oglądania raz na jakiś czas że nie potrzeba nowych filmów.
  • Odpowiedz
f.....o
f.....o
konto usunięte 20.02.2025, 22:09:41 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lewymaro
lewymaro
20.02.2025, 21:22:14 via Wykop
  • 77
Za kilkanaście lat będą się dziwić jak to Craig był Bondem przez 15 lat i zagrał tylko w 5 filmach, a nie w 15 filmach, 3 eKskLUzYwNycH serialach na Prime, cameo w 2 spin-offach i 5 razy jako alternatywny Bond z Uniwersum 616
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CybernetycznyMozgKorwina
CybernetycznyMozgKorwina
20.02.2025, 18:23:45 via Android
  • 76
Shieeeetttt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prawilny_prawak
prawilny_prawak
21.02.2025, 06:37:52 via Wypiek
  • 33
@CybernetycznyMozgKorwina mam kandydata.
prawilny_prawak - @CybernetycznyMozgKorwina mam kandydata.

źródło: 1000005516

Pobierz
  • Odpowiedz
pent1
pent1
pent1
20.02.2025, 23:03:50 via Wykop
  • 53
my name is nuffin, dindu nuffin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hiv-Ledger
Hiv-Ledger
Hiv-Ledger
21.02.2025, 05:21:08 via Wykop
  • 6
@pent1: a może wrzuca jakąś SHANIQUE plus size, nie badzcie szowinistami :)
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
20.02.2025, 19:58:00 via Wykop
  • 41
Zrobią pewnie popcornowy serial pokroju Reachera, a szkoda. Bond to dla mnie specyficzny brytyjski styl, w którym główny bohater to bardziej taki urzędnik z gadżetami, a nie Ethan Hunt. Amerykanizowanie franczyzy sprowadzi się do tego, że wyjdzie odcinkowe Mission Impossible (w sumie już wersja z Craigiem zaczęła ten kierunek).
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milo1000
milo1000
20.02.2025, 22:23:00 via Wykop
  • 26
serial pokroju Reachera,


@Logytaze: Akurat ten serial to dość dobrze do książek pasuje.
  • Odpowiedz
J.....s
J.....s
konto usunięte 21.02.2025, 00:35:17 via Wykop
  • 12
@milo1000: jak i sam bohater, a nie konus Tomek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
SIOSTRA_MARY
SIOSTRA_MARY
20.02.2025, 18:46:28 via Wykop
  • 29
Amazon - a place where ideas go to die ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rykiohyda
rykiohyda
20.02.2025, 23:07:00 via Android
  • 2
@SIOSTRA_MARY a Disney
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
21.02.2025, 07:51:51 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar
20.02.2025, 20:27:18 via Wykop
  • 21
SamBeliar

źródło: comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4013
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3942
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3057
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2890
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2740
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kino
  • #filmnawieczor
  • #filmy
  • #seriale
  • #heheszki
  • #ciekawostki
  • #pytanie
  • #horror
  • #muzyka
  • #ogladajzwykopem
  • #kiciochpyta
  • #netflix
  • #kultura
  • #oswiadczenie
  • #komedia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking