Wpis z mikrobloga

Ostatnia deska ratunku, czyli zadaj pytanie na wypoku. xd

Potrzebuję porady odnośnie #pracazagranica na okres wakacji (stąd też ograniczenia w ilości ofert prac). Mam do dyspozycji pracę w #holandia (choć wolałbym w Niemczech):
- zbieranie śliwek (praca non stop na zewnątrz i monotonna)
- praca w szklarni (przycinanie roślin, pielenie itp. niby mniej monotonii, ale to kurna szklarnia i idzie się zayebać w takiej temperaturze i duszności)
a więc jest to wybór między młotem a kowadłem, jednak na okres wakacji ciężko mi coś na już znaleźć i chciałem zapytać o poradę co z dwojga złego lepiej wybrać.
Byłby to mój drugi i mam nadzieję ostatni wyjazd za granicę, żeby sobie coś tam zaoszczędzić.
#praca #pytanie
  • 9
@BuryRysiek: to chyba kwestia indywidualna, na dworze jednak masz troche zmiennych warunków (nie zawsze jest żarówa, ale może i trafić się deszcz itp). Ja bym chyba wybrał śliwki.
Do końca września czy tylko do końca sierpnia szukasz? Poszukuje chętnych pracy w fastfoodzie w okolicach Salzburga. Lepiej na stałe, ale do końca września jest tez brane pod uwagę.
12€ brutto. Normalna umowa o pracę, bezpośrednio z restauracja. Istnieje możliwość pomocy w znalezieniu mieszkania.