Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@mookie: tu już jest grubsza zabawa, bo ewidetnie wchodzimy w recesję że ściągniętymi majtami do kolan i wypiętym tyłkiem ¯\_(ツ)_/¯ hipoteki to najmniejszy problem, nawet bym powiedzial nieistotny. Jak utrzymają dalszą politykę rządu i RPP (dolewania benzyny do ognia i gaszenie konewka) to będziemy w totalnej dupie gospodarczej..
@vanvolf: jutro będzie kapitulacja. przecież te partacze nic nie potrafią, tym bardziej nie potrafią zarządzać finansami państwa oraz jego polityką monetarną. Do 2015 roku Polska w rankingu banków centralnych była prima sort, a przez tych dzbanów upadliśmy na ryj. jak ze wszystkim -> w kazdym jednym rankingu normalności, rozwoju, demokracj i innych za rządów miłosciwie nam panujących -> Polska spadła. Ale wiesz co Polaków interesuje? to żeby mu miniratka nie wzrosła
@Lketoglutaran ja tam myślę, że 100 wjedzie na spokojnie, bo się nauczyli prewencję stosować xD

Glampczajld wyjdzie na mównicę, PiSiaki się pomodlą, tvpis powie że cacy. A miniratka 500% w górę, a pan inwestor zwija majątek i #!$%@? gdzieś indziej.
@Widur: dlatego wszystko co miałem zamieniłem na euro po 4.55. Tak będzie - dalsza podwyższanie stóp % zarżnie gospodarkę. Teraz rząd musi uciąć wydatki, żeby to cokolwiek dało. Tak czy siak jak ktoś ma kredyty, a brak oszczędności to go ciężkie czasy czekają.