Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asiajasiabasia: Pisałem wyżej. Kiedyś po prostu znalazłem to zdjęcie na Wykopie i tyle. Nie mam i nie miałem tej książki, więc wiem tylko tyle co Ty co wtedy wydarzyło się. Może komuś innemu kto ma tą książkę chciałoby się krótko napisać w komentarzu jak skończyła się ta historyjka?
  • Odpowiedz
@patrykoss: Boże.... ten typ ma ponad pół miliona subów 0.o? Po pół minuty słuchania, aż mnie bolało. Dałem radę wymęczyć 2 minuty... kto to ogląda. Jp... świat to już dno dna

@skarpetyodyna:

ta książka to takie gówno, że się tego czytać nie da. Przebrnąłem przez 1/4 tego syfu i kilkukrotnie zastanawiałem się czy mam wylew, bo pojedyncze wyrazy rozumiem ale całego zdania nie xD

Współczuję
  • Odpowiedz
@pelt: z tej próbki stwierdzam, że ta "książka" się chyba nadaje jedynie do podcierania dupy ( _) masakra, już nie wnikam czy się tam dymali czy nie, ich sprawa, ale serio nie da się tego czytać. Dramat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pelt: o Jezu, nie znam twórczości tego pana, ale pomijając te #!$%@?, to konstrukcja zdań wola o pomstę do nieba xd na przykład to z sygnetem, gdzie drugie "ale" jest w ogóle niepotrzebne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pelt: przynajmniej widać że książka prawdopodobnie napisana przez niego a nie jak wielcy jutuberzy co reklamują swoje książki i ani słowa nie napisali xD

@cielak44: ale to nie jest nic dziwnego, książki pisać powinni ci, którzy pisać umieją. Bierzesz ghostwritera, ty mu mówisz, co ma pisać, a on to pisze w jakiś sensowny sposób.
  • Odpowiedz
@patrykoss: czekaj czekaj koleś deklaruje że chce załadować całe swoje oszczędności (a nawet więcej, bo musi żebrać) we wkład właśny w kredo na działkę rekreacyjną w lipcu 2022, a jedyny problem jaki widzą wykopki w tym planie, to to że jego książka to grafomania? XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@patrykoss: ten Pan to jakiś jaskrawy wyjątek od stwierdzenia, że podróże kształcą. niby fajnie, niby autostopem, niby rozmawia z lokalsami, ale to, jak się do nich odnosi i jakie potem ma przemyślenia - zadziwiające. pamiętam, jak pojechał do Ameryki Południowej i zobaczył paradę komunistów, nagrywał wtedy siebie, jak im pluje pod nogi. XD musiało to wyglądać przekomicznie z perspektywy osoby stojącej z boku.
  • Odpowiedz