Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonUfamTobie: Nigdy nie miałem tej książki w rękach. To co wrzuciłem to zdjęcie znalezione gdzieś na Wykopie. Więcej zdjęć nie było. Sam też nie wiem co było dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@patrykoss: ciekawe czy on w ogóle sprawdził czy na tej działce można cokolwiek postawić xD wziął znalazł jakieś krzaki i mówi że tu będzie jego fazolandia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PSY_DELIC: Gdyby to kosztowało max 10zł i byłoby w formie audiobooka to może kupiłbym to, aby posłuchać jako dłuższego podkastu. Bo na ten tekst to aż ciężko patrzy się.
  • Odpowiedz
@pelt: nowy trend wśród części naszego społeczeństwa nie skalanego myślą? - patoksiążki?
przecież tego się nie da czytać! ani nawet porównywać z "normalnymi". Spójrzcie na lekkość i humoreskę Pilipiuka, retrofuturyzm Lema, czy nawet magię w Potterach.
  • Odpowiedz
Chyba jednak muszę kupić tą książkę, żeby dowiedzieć się, czy wyruchał tego Turka czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patrykoss: oczywiście, że wyruchał go. Miał tylko dwie opcje, pierwsza to wyruchanie, drugie to #!$%@? Turkowi za to że pomyślał, że mogłoby być ruchanie w dupę. Gdyby autor wybrał opcję 2. to sam by musiał sobie #!$%@?ć, bo sam rozważając te dwie opcje siłą rzeczy rozważał możliwość
  • Odpowiedz
@patrykoss: widać po komentarzach na YT ze paru frajerów się znalazło i kupuje tę "książkę". Ciekawe kiedy zrobi kolejny update żeby namówić ludzi do nabycia tego "arcydzieła". Ostatnio w filmiku swoim czytał jakiś "mocny" fragment żeby poruszyć ludem i że tak książka nie jest tylko o sraniu/patusowaniu.

tutaj właśnie jest ten fragment... Koleś nawet czytać nie umie bez jąkania: FAZA CZYTA
  • Odpowiedz