Wpis z mikrobloga

@patrykoss: ja go nigdy w sumie jakoś mocno nie oglądałem, bo jak typowy "podróżnicy jutuber" pokazywał głównie swoją mordę i być mógł i w Sosnowcu i w San Francisco, nie dało się powiedzieć, ale miał ten jakiś swój sebkowy styl bywało zabawnie.
A przestałem jak z tą swoją niby dziewczyną zaczął jeździć, bo był już cringe totalny. W sumie nie wiem nawet co się u chłopa działa przez ostatnie lata.
  • Odpowiedz
@pelt: 64zl xd


@PSY_DELIC: best i can do is 25 zł + darmowa przesyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to by więcej sprzedał, jakby jakiś podcast w częściach sprzedawał, bo jak widać na screenie czytać się tego nie da, ale może dać się słuchać jak ktoś jest fanem.
  • Odpowiedz
@patrykoss: kurde kiedys myslalem ze fazowski sie troche ogarnie i pójdzie bardziej w filmiki a la Cejrowski. Bo kiedys to odwalał jakies glupie akcje i to było przynajmniej smieszne a teraz juz tego nie robi i spoko ale tez nie przekazuje zadnego ciekawego kontentu. A jak już próbuje cos opowiedzieć to na zasadzie " tu cos tam kiedys bylo, wybudowal to jakis tam gosciu co byl krolem czy czyms takim
  • Odpowiedz
Lubię tego debila, serio, ale on wtopi hajs, jestem pewien. XD Gość jest strasznym nieogarem i przydałaby mu się zaufana osoba, która ogarnia.
Dobrze mu ktoś napisał w top komentarzu:
"Błagam zanim kupisz koniecznie pogadaj z geodetą, prawnikiem, jakimś kierownikiem budowy, budowlańcami potencjalnymi, sąsiadami i gminą itd. Sprawdź działkę na wszelkie sposoby, sprawdź jej przeznaczenie, plany zagospodarowania terenu wokół. Sprawdź dostępność mediów: woda prąd gaz internet, sprawdź dostęp do drogi itd. Wszystko
  • Odpowiedz
@notting_writer1 przydałaby mu się ogarnięta różowa. Są takie związki gdzie to różowy ogarnia za faceta. Przykładowo typowy stereotypowy naukowiec któremu żona pierze majtki bo dla niego to zbyt przyziemne sprawy i gdyby nie ona to by był żulem. Jak trafi na jakaś co czeka na mannę z nieba albo liczy, że on sam ogarnie to powodzenia. W sumie to ciężki związek z takim typem. Nie podjęłabym się tego.
  • Odpowiedz
@crest: Oglądam famemma i filmy Fazy na youtube więc nie będę kłamać, że mam jakiś wysublimowany gust i raczę się tylko inteligentną rozrywką. Ale moje ubogie preferencje co do spędzania wolnego czasu nie odbierają mi prawa do śmieszkowania z wyżej wymienionego filmu.
  • Odpowiedz
@pelt: Książka jest dla fanów fazowskiego, generalnie koleś jest jaki jest, nikt nie spodziewał się nagordy pulitzera za relację z jego podróży. Z kolei gdyby wszystko było napisane "lekkim piórem" to znowu by podchodziło to komerchą i ghost writingiem. Ogólnie to serio, czepiasz się kolesia który chce po prostu #!$%@?ć książkę w obliczu tego, że na zrzutka.pl ludzie wyłudzają pieniądze na chore córki z fikcyjnymi chorobami czy onlyfans gdzie szmaciska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie to serio, czepiasz się kolesia który chce po prostu #!$%@?ć książkę

@Grzabek: Może masz bardziej na myśli inne osoby, które tu pisały komentarze? Mi bardziej przeszkadza format w jakim wydane jest to dzieło – jako audiobook albo płatny podkast, tylko że za niższą cenę nawet skusiłbym się na zakup. Co innego tego słuchać, co innego czytać.
  • Odpowiedz
@pelt: Wiesz no jak by taka jest domena youtuberów którzy na którymś etapie swojego życia muszą wydać książkę. Zazwyczaj żaden fan osobiście jej nie kupi ale na bank dostanie ją w prezencie jeśli ktoś mu bliski wie, ze interesuje się tym artystą. Chce sprzedać książkę, jego kanał. Tak jak pisałem wyżej - jest masa dużo bardziej ochydnych metod żebrania hajsu.
  • Odpowiedz
@patrykoss: troche trącu żebracteem ten film. Przyznam szczerze ze chyba ze dwa razy dawalem mu nawet wpłate na kartke w ramach podziekowania bo lubilem ogladac jego filmy. Niestety od czasow sandry kanal to ròwnia pochyla dlatego przestslem ogladac. Jeszcze rozumiem jakby cena ksiazki byla rynkowa czyli jakies 30zl a nie 50zl plus wysylka. Chyba po pierwszym wydaniu chcial zostac milionerem( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz