Wpis z mikrobloga

PINGWINY WÓDKI NIE PIJĄ

fajny brzuch i brodę. Ja na to, że to oczywiste, tzn. nie słownie, a pokazuję, że to oczywiste, bo to wie każdy, kto mnie mija, a co dopiero ze mną gada. #!$%@? przecież nie na darmo jestem śląski DiCaprio. Po jakimś czasie wyciągnął ze skrytki sygnet, srebrny, ale bez urwania dupy, ale dał mi go i pokazał, że on ma taki sam. Wtedy zaczęło mi walić nie tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mmisha91: Dziękuję za ujawnienie finału tej historyjki! Choć nie czytałem tej książki to spodziewałem się, że właśnie tak to się pewnie zakończy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ten Pan to jakiś jaskrawy wyjątek od stwierdzenia, że podróże kształcą. niby fajnie, niby autostopem, niby rozmawia z lokalsami, ale to, jak się do nich odnosi i jakie potem ma przemyślenia - zadziwiające.


@sehnsucht: Moim (podkreślam, moim) zdaniem, to żaden wyjątek. Czy to wśród yutuberów, czy też wśród znajomych, mogę zauważyć, że jak ktoś jest normalnie ogarnięty i otwarty na świat, to podróże niczego nie zmieniają, bo jak czegoś nie
  • Odpowiedz
@pelt: W sumie ciekawe,lubie pisany w ten sposób język i tak wogóle faza to mój ulubiony youtuber podróżniczy.Choć kilka razy widziałem na wykopie naigrywanie się z niego i wytykanie mu jego prostackiego zachowania i bycia typowym sebkiem.Ja uwielbiam jego styl bo sam identyfikuje się jako taki prosty chłopak,gdybym miał oglądać bezplanu albo inne kanały podróżnicze jak np:planeta abstrakcja to bym chyba usnął z nudów
  • Odpowiedz
@patrykoss: Musze przyznac, ze bardzo taktownie zareklamowal te ksiazke. Lepiej niz 90% youtuberow. Chcesz to kup, nie chcesz, to nie kupuj. Postawil sprawe jasno, w czym problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykoss: niech sobie ta książka będzie napisana nie wiadomo jak. Pisał sam, czas poświęcił, przy okazji jakieś tam marzenie swoje pewnie spełnił, kasę włożył swoją i przynajmniej nie prosi o datki za nic. Chcesz kupujesz, nie to nie. Proste.
  • Odpowiedz