Wpis z mikrobloga

Siema,
Planuje wejść sobie na plan od calgary barbell. Chcę porostu sprawdzić jak będzie na mnie działać zwiększenie częstotliwości bojów( przez większość życia lecę 2xtydzie, aktualnie było 5/3/1) czy powinienem coś wiedzieć zanim zdecyduje się na taki plan?
Ps. Co nasi wykopów eksperci sądzą o tym planie? Chciałbym też usłyszeć zdanie @IntruderXXL jeśli można zawołać. Pamiętam że czytałem że hejtował on plamy gdzie siadamy/wyciskamy prawie że codziennie ( nie pamiętam w 100% mogłem coś #!$%@?)
#mikrokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
@rekrut03: I dalej hejtuje plany z dużą frekwencją. To jest po prostu nadmierne zużywanie ciała dla marnych korzyści.

Sam jakbym był zmuszony zmienić frekwencje robienia bojów, to z frekwencji 1,5/2x w tygodniu, zszedłbym na frekwencje 1x w tygodniu :)

Bo hejtuje wszystko co działa xD


@Darksed: Hejtuje bo w przeciwieństwie do innych patrzę dalej i widzę wady takich planów. Wysoka frekwencja może dać szybsze rezultaty, zaprowadzić dalej w ciągu, roku,dwóch
  • Odpowiedz
Sam jakbym był zmuszony zmienić frekwencje robienia bojów, to z frekwencji 1,5/2x w tygodniu, zszedłbym na frekwencje 1x w tygodniu :)


@IntruderXXL: Dobrze że nie musisz, bo jak trener nie trenuje cię tak jak byś chciał to przestajesz współpracować xD Oj ego #!$%@?, a po tych ciągach 4x4x200kg to pewnie było blisko powtórki z incydentu covidowego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rekrut03: obecnie najlepsi na świecie właśnie w podobny sposób trenują. Podejścia różnią się jedynie doborem parametrów przez wykorzystywanie wiedzy wyniesionej z własnych doświadczeń/doświadczeń trenera - to jest w sumie kluczowe. Nie każdy może wyciskać czy siadać 4x/wk, ale warto spróbować i zobaczyć jak zareagujesz. Candito, Calgary, SBS mają całkiem zgrabne te plany, polecam.
  • Odpowiedz
Oj ego #!$%@?, a po tych ciągach 4x4x200kg to pewnie było blisko powtórki z incydentu covidowego( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Nie wiem skąd to wziąłeś, doszedłem do robienia na spokojnie 3x3 280kg, w 90-120s przerwami między tymi seriami. A potem od razu robiąc 6x4 w siadach, też z króciutkimi przerwami.
  • Odpowiedz