Wpis z mikrobloga

Dlaczego ten psycholog wielokrotnie hejtuje to, ze duzo mezczyzn dzisiaj ucieka w gru video? Co w tym zlego. Ja mam 23 lata i granie w gry nie sprawia przyjemności jak kiedyś, ale ten swiat realny mnie w ogole nie cieszy ani nie sprawia radości, wiec coraz częściej uciekam do swojego wlasnego swiata i w granie w gry, bo tak mogę zabijać po prostu czas. W głębi siebie czuję potrzebę życia hedonistycznie, ale z uwagi na to co mnie spotyka jedyne co już czuję to anhedonie. Nie wiem skąd ta niechęć do gier.
#przemyslenia #gry #psychologia #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Felixu - Dlaczego ten psycholog wielokrotnie hejtuje to, ze duzo mezczyzn dzisiaj uci...
źródło: comment_1657040448fIEPShiSt3UrYUxMfBFNfj.jpg
  • 50
otóż nie, każdy ma wartość. Nawet żul rzygający na ulicy oraz przegrywy z mirko :)

Przynajmniej ja tak uważam


@NieBendePrasowac: no tak bo każdy jest człowiekiem stworzonym do miłości i szczęścia. Ja to nie lubię takich tekstów. Albo dobre jest " musisz w siebie uwierzyć" czy coś takiego i jednocześnie ludzie, którzy tak gadają nigdy nie mają pozytywnego zdania o tobie
psycholog to taki typowy boomer płaczący za tym, jak to kiedyś nie było super i jak kręcenie wora w zetce tworzyło prawdziwych "męnszczyzn",


@Miler111111: skąd ty to bierzesz? Totalnie nie to mam na myśli.
Jeśli chcesz faktycznie jakiś konkret to polecam książkę np. "Droga rzadziej przemierzana"
Był ktoś z Was na indywidualnej psychoterapii?

ja nie byłem na żadnej. Nieco artykułów czytałem, książkę do samopomocy, lęk Joseph LeDoux nie skończyłem jeszcze, oglądałem kanał psychiatry i gadałem z znajoma psycholog i tyle.
@NieBendePrasowac:

-------------------

znacie współczesne rytuały przejścia?


pierwsze co przychodzi mi do głowy od uniezależnienie się finansowe od rodziców. potem wyprowadzka.
to się łączy w sumie, ale to chyba taki pierwszy etap kiedy sam się zajmujesz swoją 'jaskinią'