Wpis z mikrobloga

  • 0
@erdetmxt: Ukrad, a jak inaczyj?
@xspeditor: Obdzwonilem wszystkie salony w Polsce i jedna wolna sztuka w transporcie sie znalazła. Jutro najprawdopodobniej zjedzie.
@PiotrFr: Dodatkowe 2 kółka są żeby się nie przewrócić wiec prawie samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@xspeditor: Jak wyżej, adv ostatnie dostępne w naszym pięknym kraju. W pozostałych salonach mówią żeby kontaktować się w połowie lipca i wtedy maja dostać jakieś informacje o dostawach to może tez spróbuj z RC tak podzwonić (w kraju mamy chyba tylko 5 salonów, wiec szybko pójdzie :D)
@rono kurcze teraz gdyby różowa chciała swojego sprzedać to by nic na nim nie straciła. Chyba poniżej 25 kupiliśmy dwa lata temu. W kolejce po 490 jesteśmy już od pół roku zapisani. Tak wiem, że jeszcze oficjalnie nie jest zapowiedziany ( ͡ ͜ʖ ͡)

Edit - 23900
  • 0
@MisPalkis: Nie mam za bardzo praktycznego porównania bo duke 390 jest dla mnie zwyczajnie za mały - nogi mi się nie mieszczą :D
Masz jakiś link do tych spostrzeżeń?
  • 1
@MisPalkis: Dzięki! Generalnie nawet mi to nie przeszkadza, bo ja to traktuje jako Duke’a, na którym się mieszczę po prostu :D
Głównie miasto, czasem jakieś szutry żeby dojechać polną drogą babcie odwiedzić, więc dla mnie to właśnie Duke, z lepszym skokiem zawieszenia. Obawiałem się, ze coś strasznego usłyszę w tym podsumowaniu