Wpis z mikrobloga

@pawel_187: No to spytaj ludzi o jakąkolwiek partie. Pewnie mniej niż 1% ludzi ma świadomość programową partii.

Zresztą nie ma sensu się z programami zapoznawać bo i tak jak się obejmuje władzę to wchodzi się w inną rzeczywistość niż gdy pisało się program.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanleymorison: zalezy jak na to patrzysz. Te sprawy sa tak niewazne ze jakbym byl politykiem to specjalnie bym trollowal w ich kwestii.

Plusem konfederacji jest to ze partia sklada sie z ludzi o wlasnym zdaniu. I o ile ttzeba sie na konsensus zgodzic (tak jak oni ustalaja razem wspolny plan) to moge glosowac na tych madrzejszych.

Kowin jewt stary i moze sie przekreci albo pojdzie na emeryture i wtedy jest
  • Odpowiedz
@FaterAnona: partie takie ktorym realnie zalezy na dojsciu do wladzy, musza poslugiwac sie populizmami ktore obecnie sa modne. W Polsce teraz takimi tematami sa swiadczenia spoleczne. Jak nie masz ich w programie, to nie dojdziesz do wladzy.

Podobnie jak Biden ktory swego czasu mial poglady rasistowskie (wedlug dzisiejszej skali) lub Regan ktory byl zwolennikiem aborcji na zadanie swego czasu, a pozniej stal sie twardym oredownikiem zakazu aborcji w ogole.

Kielbasa
  • Odpowiedz
No to spytaj ludzi o jakąkolwiek partie. Pewnie mniej niż 1% ludzi ma świadomość programową partii.


@Herubin: Hasła PiS będzie znała większość i tu widzę ogromna słabość opozycji. Myślę że większość partii byłaby zdolna do wyprodukowania niosących się, nie tak populistycznych zapewne, haseł poza anty-PiS.
  • Odpowiedz
@marausz: Moje marzenie to partia, która zrobi konwencję programową, na której jedyne co przedstawi, to punkt po punkcie w jaki sposób naprawi to, co PiS zepsuł, a następnie jak wsadzi ich do więzienia. Nie muszą mieć nic więcej w programie, szczególnie że sprzątanie po pisowskich szkodnikach i tak zajmie minimum dwie kadencje i będzie sukcesem, jeśli się uda.
  • Odpowiedz
@pawel_187: No to jakie są hasła PiS? Ale hasła a nie socjale które już rozdali bo mówimy o programie wyborczym.

Mi ciężko cokolwiek sobie przypomnieć co to niby planują teraz.
  • Odpowiedz
@marausz: Dla normalnych ludzi samo wywalenie PiSiorów od władzy już dużo by zmieniło.


@stanleymorison I co się zmieni? Może media publiczne zostaną trochę odpolitycznione i dla normalnych ludzi przestaną być żenujące do bólu, ale poza tym nie zmieni się zupełnie nic. Nikt z obecnej władzy nie pójdzie siedzieć, bo ręka rękę myje, a największy problem tego państwa, czyli rozdawnictwo rządu i tak pozostanie, bo idioci, czyli ok. połowa tego
  • Odpowiedz
@sxilll problem w tym, że o ile rozumiem program opozycji na nie - o tyle nie do przyjęcia jest dla mnie brak programu pozytywnego, czyli inwestycji

Atom - nie
Węgiel - nie
CPK - nie
Mierzeja -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marausz: Dla normalnych ludzi samo wywalenie PiSiorów od władzy już dużo by zmieniło.

@stanleymorison: Głupsi od pisiorów są jedynie dzbany co idą głosować przeciw, wybierając cokolwiek losowo. To nie konkurs Eurowizji, że głosujesz na podstawie popularności.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Jak mnie bawi jak wykopki postrzegają siebie za normalnych, jedynych oświeconych. Właśnie przez takich jak wy mam nadzieję, że PO i inne lewicowe partie nigdy nie dojdą do władzy. Tolerancja i demokracja są waszą największą hipokryzją.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Ja nie jestem ani tolerancyjny, ani "demokratyczny".

Jak mnie bawi jak wykopki postrzegają siebie za normalnych, jedynych oświeconych.


@Nanuno: A jak nazwać ludzi, którzy dopiero po wprowadzeniu 500+ i podwyżce minimalnej mogli spiąć budżet od 1 do 1? Myślisz, że każdy wtedy zarabiał 5zł/h, jak głosi pisowska propaganda? Były miliony ludzi, którzy zyli na normalnym, dostatnim poziomie i nie potrzebowali do tego nawet 1gr daniny.
  • Odpowiedz