Wpis z mikrobloga

@stanleymorison: To prawda. Ale dobry program by w tym pomógł. Nie wiem kto i kiedy to powiedział, ale miał rację mówiąc, że głównym sukcesem PiSu to słaba opozycja. Przez lata mówienie potencjalnym wyborcom, że są debilami, bo głosują na PiS i potem wielkie zdziwienie, że nie głosują na PO. Teraz będzie problem z odsunięciem pisiorów, bo trzeba by zapowiedzieć koniec z socjalem, a wtedy "nikt" nie będzie chciał na nich
  • Odpowiedz
@FaterAnona: a teraz będzie jeszcze gorzej bo żeby pokonać PiS muszą wejść w koalicje. PO-PSL-Holownia i Lewica, przecież to będzie tragedia. Juz wole PiS ale zagłosuje na kogoś innego, pewnie Wolnościowcy albo kogoś pod progiem
  • Odpowiedz
@zryyyty: no ja juz w zeszlych wyborach glosowalem na #!$%@? i spolke z braku jakiejkolwiek alternatywy wolnorynkowej i wstydzilem sie tej decyzji juz dzien po ogloszeniu wynikow, bo juz zaczeli swoje konserwatywne #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) A mialo byc o gospodarce. Politycy to #!$%@? bez honoru. Nie ma na kogo glosowac nawet. Zaloze sie, ze PiS trzymajac sluzby w rece nawet nie dopuszcza do tworzenia
  • Odpowiedz
@marausz: tydzień temu w pociągu przeglądałem programy partii politycznych. Wszystkich oprócz pisu, którym gardzę i którego nawet nie biorę pod uwagę jako opcja w wyborach. Nie uwierzysz która z partii miała najbatdziej rozbudowany program że wszystkich? A no PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dostępny na stronie internetowej PO. Wystarczyło zweryfikować, lubpo prostu nie być parapetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przez lata mówienie potencjalnym wyborcom, że są debilami, bo głosują na PiS i potem wielkie zdziwienie, że nie głosują na PO.


@masakraman:

Akurat debilami od lat nazywa sie glownie betonowy elektorat pisuaru, ktory i tak na nic innego by nie
  • Odpowiedz
@marausz: Ale co ten biedny Tusk ma zrobic. PiS nauczył polaków że pieniądze nie biorą się z pracy, a dlug to tam #!$%@?. Jedyną receptą na wyciągnięcie kraju z kryzysu jest ucięcie rozdawnictwa i dodruku pieniądza, ale jeśli zaproponujesz takie rozwiązanie to polska tłuszcza cię rozerwie na strzępy i lądujesz pod progiem. Nie ma chyba dobrej recepty, dopóki sporą część narodu stanowią ekonomiczni i ogólni analfabeci
  • Odpowiedz