Wpis z mikrobloga

W świecie #ios jak w lesie. Nie, jak w chlewie obsranym gownem …

3 miesiące temu wpadłem na ZAJEBISTY pomysł wymiany #samsung Galaxy s21 na #iphone SE. Telefon chwalony, dobre recenzje i dość tani. A przede wszystkim nowszy od galaxy s21.

Boże chryste panie. Tego nie da sie używać. Nie wiem jak wy na tym iphonie żyjecie. Ten telefon przez trzy miejsce doprowadził mnie do szału tyle razy ze to sie w głowie nie mieści. Galaxy S21 FE 5G przy nim to demon wydajności.

Co z tego, ze telefon ma ekran o SUPERGIGA wydajności apple, skoro przewinięcie strony internetowej to O STARY SPOKOJNIE NIE ROZPĘDZAJ SIĘ TAK BO ZAWAŁU DOSTANĘ

co z tego ze ma nawet dobry aparat skoro przy próbie odpalenia go przy zablokowanym ekranie telefon dostaje ataku paniki, zawału oraz udaru. Dziękuje bardzo, ze odpaliłes swoje nakładki iphone i zrobisz piękne zdjęcie nocne, niestety #smiesznypiesek juz dawno sobie poszedł

Zapomniałem wspomnieć o DOJRZAŁYM, powtarzam DOJRZAŁYM systemie operacyjnym iOS pisanym przez upośledzonych developerow za miskę ryżu, w którym nie działa #!$%@? nic. To bardzo fajne ze mogę sobie ściągnąć zabezpieczone appki z appstore skoro PROCESS SYSTEM IS NOT RESPONDING STARY NIE MOGĘ JEDNOCZEŚNIE INSTALOWAĆ APPKI ZE STRONY INTERNETOWEJ I DZWONIĆ MAM TYLKO 3GB RAM I JESTEM ZBUDOWANY POD DEBILI XDDD

Po trzech miesiącach poszedłem grzecznie do sklepu i kupiłem galaxy s22 ultra. Z tym iphonem nie wiem co zrobię ale na ten moment myśle o niszczarce w #pracbaza

Serio nie wiem jak ktoś kto szanuje swój czas może używać androida

#smartfon #telefony #zalesie #apple #ios #pdk
  • 52
  • Odpowiedz
@miodnik: ekran „SUPERGIGA”? Przecież SE to nowe bebechy w Starej budzie, bodajze iPhone 8, 5 lat temu wyszedł... Wiesz o czym piszesz? A te problemy o których piszesz to typowe dla podrobek, dam ci radę, nie kupuj telefonów na Allegro po dużo niższej cenie niż są w sklepie iSpot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Martinjz: Już dla siedmiu XD Najlepsze jest to że to ból dupy mają przeważnie Androidowcy co używają 4letniego Xiaomi na ledwo zipiącym zmodowanym sofcie aby tylko jeszcze dawał radę odbierać połączenia i pisać smsy XD Reszta ludzi ma w dupie to jaki kto telefon ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@miodnik: pasta czy nie pasta... Gdy po stłuczeniu sobie ekranu i wysłaniu mojego Oneplusa do serwisu byłem zmuszony używać iPhona miałem całkiem podobe przemyślenia. Trzeba być masochista żeby tego badziewia używać. Coś co na androidzie jest proste i zupełnie normalne, na iPhonie jest już totalnie niewykonalne. Przykładowo: nie lubię przeglądać stron w wersji mobilnej. Wszystko jest strasznie powiększone a ja mam dobry wzrok i więc wolę więcej treści widzieć na
  • Odpowiedz
@miodnik: zaraz sie bojowka ios zleci ze trzeba bylo kupic wersje pro, bla bla bla. Ale jak chwalic ios to porownuja chinczka za 300pln do iphona za 4500 i jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, ze jak ktos mial flagowca Samsunga z jego UI to przesiadka na zwyklego androida lub iOS to jak cofanie sie w rozwoju.
  • Odpowiedz
@Martinjz Ale seria FE w Samsungach to też nie są flagowce. I to porównanie brzmi fatalnie dla iPhona SE.

Jakby kupi flagowca czy na Androidzie czy iOS to nie miałby takiego problemu :)
  • Odpowiedz
@miodnik: wymieniłeś model flagowy jednej marki z 2021 roku na najtańszy możliwy model innej marki, przygotowany z bebechami urządzeń z 2017 roku, który wcale nie ma takich dobrych recenzji jak twierdzisz, i dziwisz się, że gorzej działa? No między uszami to ci chyba raczej wicher gwiżdże kolego
  • Odpowiedz