Wpis z mikrobloga

Nie ma większego cuckoldztwa niż posiadanie przez kobietę przyjaciela płci męskiej przy akceptacji jej partnera. Jest to dla mnie upadek ostateczny.

Był taki odcinek w #kuchennerewolucje, gdzie mąż cuckold siedział w domu i bawił bachora, a jego baba z pomocą jej PRZYJACIELA prowadzili knajpę. PRZYJACIEL oczywiście nieodpłatnie.

Jeszcze bezczelny babsztyl nie widział w tym nic złego. Baba starsza od tego PRZYJACIELA o 7 lat xD Zachciało się świeżego mięsa.

No obrzydliwe po prostu.

Magda ich pięknie wszystkich zaorała, chociaż bardzo nie spodobało mi się, że na końcu oberwało się też partnerowi, bo rzekomo nie poświęcał wystarczająco uwagi kobiecie.

Każdego z tej trójki bym zaorał:
a) babę z powodów oczywistych
b) partnera za jego przyzwolenie, acz kłócili się o to regularnie i z tego co zrozumiałem tylko przez córkę się nie rozsztali
c) Przyjaciela, który na bezczelnego pcha się jak pies do zajętej dzieciatej baby, 7 lat starszej od siebie

#blackpill #cuckold #simp #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
Pobierz s.....u - Nie ma większego cuckoldztwa niż posiadanie przez kobietę przyjaciela płci ...
źródło: comment_1656934409JmgxuLmr0d8QaN38upZaZG.jpg
  • 9
@sikalafou: Najpierw śmiejesz się z robaków w januszexie, a sam studiowałeś kołchozowy kierunek. Teraz śmiejesz się z cuckoldów... Czyżby Julka wolała programistę z 3 lata dłuższym doświadczeniem, niż po studiach technicznych, eureka!!!