Wpis z mikrobloga

bawiłem sie kilka razy w walki botów i dawałem bok siebie szczura i sułtana, za każdym razem szczur dostawal #!$%@? w komiczny sposób choć próbowałem dawać mu szanse, #!$%@? on jest beznadziejny, sułtan go nosem wciągnął wystarczy że zrobi kilku zbrojnych a szczur zrobi schody od zewnątrz na siedziba i elo xD #twierdza #stronghold #twierdzakrzyzowiec #gry
Pobierz Francesco123 - bawiłem sie kilka razy w walki botów i dawałem bok siebie szczura i su...
źródło: comment_1656911424mhDtqb1MoCqzD4aFej2IMj.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Francesco123: w jeden z kampanii, nie powiem trochę irytującej gdzie jest właśnie szczur, 2 wieprzy i jeden Ryszard spawnuje nam właśnie szczura pod oknem, z żadnym innym przeciwnikiem to nie działa, ale ze szczurem tak xD Szybko stawiamy obóz najemników, 12 zbrojnych i szczur leży xD
@Francesco123: jeżeli grasz sobie jakąś misje gdzie masz szuczra, wilka i nie wiem świnie to jedynym zadaniem szczura jest to żeby zrashować cię w pierwszych minutach gry bo wilk potrzebuje 20 minut żeby postawić zamek i rozbujać ekonomię. Przez to zamiast wydawać początkowe złoto na ekonomię jesteś zmuszony kupić kilka łuków i postawić już jakiś prowizoryczny zamek co cię mocno spowalnia. Najlepszym sposobem na szczura to 20 pałkarzy i rush przed