Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na spacerze z typiarka z tindera. Od początku się sobie raczej nie spodobaliśmy i wyszło że romantycznie nic z tego nie będzie więc zaczęliśmy opowiadać sobie jakieś rzeczy z życia dla beki. Laska ma 21 lat, była w życiu w 5 związkach i 3 chłopaków ja zdradziło. I tak sobie myślę, że to mega #!$%@?. Oddajesz się komuś w całości, ufasz, kochasz, dasz się pokroić a ktoś Cię zdradza. Mimo, że mówi Ci czule słówka i nawija że kocha, to za plecami rucha inne. Nigdy nie chciałbym być w sytuacji gdzie zostaje zdradzony. Przecież ta dziewczyna została już zniszczona na zawsze. Już nogdy nikomu nie zaufa, nigdy nikogo nie pokocha taką niewinna miłością. #!$%@? świat
#tinder
#zwiazki
  • 53
  • Odpowiedz
  • 20
@greenbong Nie pomyślałeś może, że ona po prostu mega szybko się #!$%@?ę i przykleja do jakiegoś gościa? Facet wiadomo, że skorzysta, jak widzi, że laska jest łatwa.
W sumie to współczuję zakochiwać się w tak byle kim. Dla mnie to taka czerwona flaga. Oczywiście może to być zwykła farmazoniara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greenbong: pierwsze spotkania maja to do siebie, ze czesto sa niezdarne i wstydliwe. Jak nie bylo az tak zle, to daj(cie) sobie drugie spotkanie, testowane and sprawdzoned
  • Odpowiedz
@100mph: to wygląda jakbyś przerzucał odpowiedzialność na osobę zdradzona xd
Nic nie tłumaczy zdrady. Jak ktoś mówi że szuka związku na poważnie i że Cię kocha, a rucha na boku to serio nie rozumiem jak można obwinić za to ofiarę
  • Odpowiedz
@greenbong:

zdardza kobieta - jak mogła, karyna olej ją miras, ha tfu

zdradza facet - mirki: ooo napewno wybiera czadów, jej wina, powinna wybrać powniczaka przegrywa to by ją nie zdradził

śmiechu warte
  • Odpowiedz
@greenbong:

Laska ma 21 lat, była w życiu w 5 związkach i 3 chłopaków ja zdradziło


uważaj bo ci się przyzna o skokach w bok - dla mnie feminoid do utylizacji
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: no nie mam, ale nawet jeżeli nie było trzech, to jej opowieść o pierwszym związku była mrożącą krew w żyłach. Jesteś 18 letnia dziewczyna, która się w kimś szczerze zakochała. Tworzycie związek, ufasz bez granic. Kochasz prawdziwa miłością i dostajesz taka lepe na odmule. Ja nie wiem czy bym potrafił z kimś jeszcze być
  • Odpowiedz
@greenbong: wiesz pierwszy zwiazek to faktycznie sie nie ma doswiadczenia i sie mozna naciąc, ale potem to coraz bardziej sama sobie jest winna. troche racji w tym jest ze dziewczyny czesto najpierw podbijaja do chlopa co ma inna dziewczyne co miesiac a potem narzekaja ze je zdradza czy rzuca, no troche xd
  • Odpowiedz