Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx:

Oprócz sali weselnej: suknia plus garnitur, buty, koszule= ~ 20 k, florystka ~9 k, saksofon dj - 5k, prosecco van -4 k, fotograf - 4k, kamerzysta~ 4k, w---a ~3,5 k, spanie dla ludzi nie pamietam ile ale nie mniej niż 5 k, transport z hotelu na wesele dla ludzi i powrót i samochód ślubny 2 k, zaproszenia 2k. Makijażystka 2 k.

Oprócz tego liczyłem jeszcze zabiegi upiększające, zeby, wybielanie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siodemkaxx: proseczjo van. XDDDD chyba żeby przypodobać się Anetom i Piotrkom z korpo, bo proseczjo przecież takie fajne. XD Przeciętny wujek Janusz i ciotka Grażka nie będą nawet w stanie wyjaśnić czym jest prosecco, a chłop im vana zamówił. XD Śmieszne jest jak ludzie sami nakręcają ten "weselny biznes".
  • Odpowiedz
@WiesiuZurek w ciagu ostatnich 3 lat byłem moze na 30 weselach i mam beke z tych wymysłów na wesela które i tak wiekszosc olewa ale trzeba n---------ć atrakcji żeby wszyscy znajomi i rodzina widziała ze nas stac, oczywiscie na kredyt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
U mnie ci co najmocniej cisnęli na ślub dali najmniej później. Wesela nie robiłem, czas covida, tylko świadkowie. Picca w domu, jakieś dobre w----y i tyle. W------e w spełnianie oczekiwań rodzinki, żyję po swojemu i całe życie dobrze na tym wyszedłem.
  • Odpowiedz
@karta_z_debetem: Przepraszam ile za suknie+garnitur? Dwa lata temu za pełny ubiór z żona daliśmy 7k(suknia przeceniona z 6 na 3k bo kupiona po sezonie). Florystką: 1.5k, zespół 5-osobowa- 5k. Samochód - 500zl. Zaproszenia 400zl max. Makijaż dla żony 500zl. Skąd Ty wziąłeś te ceny? Ceny z okolic Krakowa
  • Odpowiedz