Wpis z mikrobloga

@IIIlIII: dlaczego Vecna tam ginie? Wrócił do swojego ciała w Upside Down. "Zmył się" z "czerwonego wymiaru" bo widział że przegrywa, lub jego ciało zaczęło się palić i musiał sprawdzić co tam w prawdziwym świecie się wyrabia. Wylatuje po walce na zewnątrz domu i ucieka.

Czyli albo założenia planu były nietrafione, albo nie mieli czasu na dobicie bo trzeba coś zostawić na 5. sezon ( ͡º ͜ʖ͡º
@mala_kropka Może tak być, nie skupiłem się za mocno na tej scenie, bo wcześniej było dużo przynudzania ale sugestia była taka, że Eleven go pokonała napedzona 'siłą miłości', a nie ze uciekl z własnej woli. Bardzo naciągane ze fizyczny 001 to przeżył, nawet jeśli wrócił do swojego ciała to i tak powinien być osłabiony przez 11 i łatwy do pokonania.
@IIIlIII: Ja jestem ciekawy, czy Mind Flyer ma swój umysł, czy to tylko taki robot Vecny. Niby w 3 sezonie jest taki dialog gdzie Billy mówi "My budujemy to dla Ciebie", ale może mówić o tych przejętych ludziach.
W sumie to wcześniej mówi "Ty nas wpuściłaś", ale znowu tu może chodzić o demogorgony itp.