Wpis z mikrobloga

Poszłam zakupić truskawki prosto z pola, bo mam niedaleko. Za koszyczek ok. 2;5 kg zapłaciłam 20 zł. Wiecie ile płacą za ten koszyczek zbierającym ? 3 zł !!! #ekonomia#polska#
  • 225
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winatuska: jestem w miarę trzeźwy, ale mam wyższe studia. Właśnie jestem na swojej działce i zaraz idę do jacuzzi. Śmieje się z takich botów, co srają się o wszystko, a nie wiedzą jak co działa. Czemu nie zrobisz swoich truskawek? Wiesz ile nawóz poszedł do góry ?
  • Odpowiedz
@pedros92: Truskawki nie dojrzewają jednocześnie, na krzakach zostawia się zielonki i dopiero na koniec „czysci” do zera, albo daje sie mozliwosc „przyjedz i sam sobie pozbieraj”
Ciotka zbiera łubiankę w 4minuty ja zebtlralem w 7, a ostatnio na truskawkach bylem z 15 lat temu albo lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rolnik_wykopowy: ale jak jest susza albo powódź, to po uja to w ogóle robić? W końcu ciągle jest albo susza albo powódź ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle skoro się nie opłaca cokolwiek, to po co to robić. Wy naprawdę traktujecie siebie jako służby, typu ratownicy medyczni, policja? Albo zbawców i żywicieli narodu? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Winatuska: A ty możesz przestać żreć skoro żarcie jest zatrute. Zrobisz wszystkim przysługę.

poszłam i kupiłam uczciwie, bo szanuję czyjąś pracę i własność a teraz jak sie ten chlew od was rolników na mnie wylał, to sobie pojdę wieczorem pozbieram za darmo.


@Winatuska: Czyli chcesz nie dość, że kraść, to jeszcze zatrute glifosatem żarcie? xD
  • Odpowiedz