Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 212
Wykop peel - miejsce w którym można się śmiać z papaja, ofiar breivika i holocaustu, samotnych matek, sąsiada któremu zdechła krowa i ciotki która poroniła ale dziesięć lat temu nazwała cię gówniarzem więc jej nie lubisz czyli jej się należało.

Ale spróbuj wyśmiać tych z openera to od razu zlatuje się tłum obrońców "hurr durr dlaczego śmiejesz się z ludzi którzy chcieli się bawić i stracili pieniądze".

Naprawdę rozczulające.

#bekazpodludzi #opener
  • 20
@spinel: Ale w sumie jak stracili pieniądze? Myślałem, że ten festiwal trwa 4 dni, więc jak ktoś kupił bilety na cały to ma jeszcze inne dni koncertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli kupowali bilety jednodniowe specjalnie na Lipę to tym bardziej nie wiem jak stracili "tysiące złotych", no chyba, że koniecznie musieli spać w 4-gwiazdkowym hotelu, pić drinki po 50zł i dojechać do 3miasta 1 klasą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nighthuntero: te kategorie zmieniają się dość szybko i czasami ciężko nadążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj teraz wrzucić tego mema z gąbką albo scamy z olx

@rivers666: o tym mówię, podwójne standardy

@kknsgvnfbjndf: to akurat spora nadinterpretacja i projekcja. Wyśmiewając normickie zabawy, kluby i karaoke mogę tak samo wyśmiewać openera. Chodzi jedynie o bycie konsekwentnym.
@spinel śmiać się można przecież ale na wykopie są osoby które się cieszą i radują z powodu że ktoś stracił pieniądze


@Trapas: czy nie znajdziemy takich osob w kazdym miejscu na ziemi?
@kwiat_pustyni626 ale jesteś super że z nas się śmiejesz. uwierz, że gdyby te dziesiątki osób nie ma tego w dupie skoro poświęcają czas bo opisywać swoją radość na portalj ze śmiesznymi obrazkami
@kwiat_pustyni626 żałosne to są takie przegrywy jak ty albo te półmózgi co się cieszą xD większość która się radowała że odwołali opka to stali bywalcy tagu przegryw więc to wiele mówi o waszej mentalności. z resztą też piszę co chcę