Wpis z mikrobloga

Jestem wielkim fanem Justice i marzyłem żeby zagrali w Polsce. Pamietam jak wróciłem z pracy i dużo znajomych do mnie pisało i dzwoniło żebym wszedł na stronę openera. Wchodzę a tam wielki napis JUSTICE na białym tle! Nie mogłem uwierzyc. Na następny dzień pobiegłem do Empiku po karnet xD potem się okazało ze nikt nie chce jechać to kupiłem najtańszy namiot jednoosobowy i pojechałem sam. Kiedy zleciało to 10 lat… sam nie wiem ale wzięło mnie teraz na wspominki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#opener
M83_ - Jestem wielkim fanem Justice i marzyłem żeby zagrali w Polsce. Pamietam jak wr...

źródło: comment_165670631421FzhPWHqAia7mmdX5tx2y.jpg

Pobierz
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@M83_: o #!$%@? pamietam jak dzis ten koncert, bylo mega duszno, wode rozdawali zeby ludzie nie padli, a pod scena #!$%@? sie takie pogo, ze ledwo uszedlem z zyciem. Po wszystkim koszulke to moglem wyciskac z wody, ale warto bylo bo dobrze zagrali i byla fajna impreza. M83 tez #!$%@? wtedy na tencie. Jak teraz patrze na tegoroczny lineup to plakac mi sie chce
Grałem na tej edycji i pamiętam, że jak przyjechaliśmy na backstage się zameldować, to staliśmy starym Mondeo wypełnionym sprzętem w kolejce akurat za trzema wielkimi tirami od Justice xD Wielka świta, w coś musieli w końcu pomieścić te ściany Marshalli z dekoracji
@M83_: Oj kiedyś to było. Jako fan The Chemical Brothers. Bylem na pierwszej edycji, siódmej i czternastej. 14 ze względu na Red Hot Chilli Peppers. Miałem jechać w 2020 ze względu na The Cure i Chemicznych braci, ale odwołali. W tym roku nie zgrał mi sie urlop. Trochę ból dupy minął bo The Chemical Brothers jednak nie zagrają w 2022. Jadę na Kraftwerk do doliny charlotty.
Nie śledziłem ostatnimi Laty openera ale serio aż tak zle?


@M83_: Byłem pierwszy raz na Openerze w 2019 ze względu na The Strokes. W sumie też chciałem na żywo usłyszeć Marine, która grała przed nimi tego samego dnia i na tej samej scenie i to wszystko. Chciałem jechać na cały festiwal, ale ostatnie lata jest po prostu tak słabo i nic mnie nie interesuje, że nie ma po co =D Gdyby