Wpis z mikrobloga

Do poniższych komentarzy aż muszę się odnieść publicznie, bo takie głosy również się pojawiały.

Koleś promuje aborcję ze 100% władzą kobiet, gdzie mężczyzna ma 0% głosu i decyzyjności - ma być tylko bankomatem. A Ty @zymotic nazywasz to BEZPODSTAWNIE? XD Wejdźmy w to głębiej i przypomnimy fakty.

Gargamel to człowiek, który związał się z BYŁĄ PROSTYTUTKĄ i kupował jej torebki za 10 tysięcy złotych. Rozumiecie to? XD Była prostytutka została jego PARTNERKĄ, a on kogoś takiego obsypywał złotem! Ten kuk to zaprzeczenie mężczyzny, którego zachowanie każdy SZANUJĄCY SIĘ facet powinien krytykować i wyśmiewać. A dlaczego? Bo to jest po prostu mega toksyczne z naukowego punktu widzenia. To, że Gargamel jest kukoldem i pasuje mu rola bankomatu byłej prostytutki to nie znaczy, że my, mężczyźni mamy spokojnie patrzeć na promowanie takich wzorców.

A jak na samym końcu skończył nasz feministyczny, "murem za kobietami" Gargamelek? Otóż widywany był często w innych stanach świadomości na mieście, a ostatnio wylądował w psychiatryku. Czy jego historia nie jest przypadkiem bardzo spójna i czy nie powinien nauczyć się na własnych błędach, jak kończy się tego rodzaju ofiarność i przekonania, że kobietom się wszystko należy za posiadanie zipy? On uważa, że nawet byłej prostytutce się należą torebki za 10 tysięcy, HELLO TU ZIEMIA XD

I co najśmieszniejsze - wiele osób, które tego rodzaju zachowania krytykują i starają się pokazać, co tak naprawdę się dzieje są w dzisiejszych mediach banowane. Zobaczcie sobie popularność tego kukolda Gargamela, który gada te głupoty i znalazł się w psychicznym rynsztoku i porównajcie go sobie do wielkiego szowinisty Szarpanki z Życiem. Czy to przypadek, że to co mówią naukowcy o rozwiązłości seksualnej i ilości partnerów doskonale koreluje ze zdaniem na ten temat i stanem psychicznym obu panów?

Oczywiście to Szarpankiego zbanowali 3x z YouTube'a, bo się nie wpisuje w lewacką ideologię, że bycie prostytutką to jest w sumie fajna sprawa, a dziecko powinno być można wyskrobać ANYTIME ZA DARMO i "gdyby to mężczyźni robili aborcję to na insta by się wyświetlały reklamy JAK NAJFAJNIEJ WYSKROBAĆ DZIECKO PODCZAS LOTU ZE SPADOCHRONEM".

I ostatnia sprawa @reynevan - dlaczego się uczepiłem wyglądu tych kuków. Sprawa jest prosta. Uczepiłem się ich wyglądu dlatego, że widać jednak pewną zależność jak bycie takim kukiem jak Gargamel, czy Gonciarz wpływa na wygląd człowieka - i jak bardzo dostaje od życia po dupie za swoje odklejone od rzeczywistości poglądy. Pilnujcie więc dupski swoje.

#p0lka #gargamel #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #nieczekam107lat #pieklokobiet
swiety_spokoj - Do poniższych komentarzy aż muszę się odnieść publicznie, bo takie gł...

źródło: comment_165669569143BQfvnnxlVRYLbJx4wIvR.jpg

Pobierz
  • 22
@swiety_spokoj: W komentarzach pod Twoim postem pojawiały się głównie komentarze odnośnie wyglądu tego człowieka, gdzie był bezczelnie i po chamsku wyzywany. Jest to pewna ironia losu, zwracając uwagę na to jacy ludzie komentowali Twój wpis. Możesz sobie prześledzić moje wypowiedzi i gwarantuję Ci, że nigdy nie obrażałem osób ze "świętych tagów" za wygląd i rozumiem ich sprzeciw, gdy ktoś tak robi.

Nie ma dla mnie większego znaczenia to, kto jest tutaj
tak z ciekawości, co powinna zrobić w życiu była prostytutka? Na zawsze pozostać samotna?


@Diamond-kun: znaleźć takiego kuka jak Gargamel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co tak się czepiasz prostytutek? Przeciętna p0lka robi to samo z murzynami i to jeszcze za darmo


A gdzie ja się czepiam prostytutek? Czepiam się normalizowania związku z byłą prostytutką. A mokebe to swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Diamond-kun: powinna być szczera co do swojej przeszłości i jeśli komuś ona nie przeszkadza to niech sobie będą razem. Ta jego Dianka właśnie to ukrywała ale okazało się, że niepotrzebnie bo jak gargamel się o tym dowiedział to miał w to #!$%@? XD

To jest właśnie jedyny problem puszczalstwa i prostytucji, że kobiety to robią i później ukrywają.
Koleś promuje aborcję ze 100% władzą kobiet, gdzie mężczyzna ma 0% głosu i decyzyjności


@swiety_spokoj: A dlaczego mężczyzna miałby mieć decyzyjność, skoro płód rozwija się w ciele kobiety i nadwyręża jej zdrowie?

Gargamel to człowiek, który związał się z BYŁĄ PROSTYTUTKĄ i kupował jej torebki za 10 tysięcy złotych.


Ale co to ma do rzeczy? Nie ma prawa uznawać autonomii cielesnej kobiet, bo jedna z nich go jakiś sposób wykorzystała (czy
A dlaczego mężczyzna miałby mieć decyzyjność, skoro płód rozwija się w ciele kobiety i nadwyręża jej zdrowie?


@ziumbalapl: bo później ma płacić alimenty? XD Cytując klasyka "skoro Ty możesz go zabić to ja powinienem przynajmniej móc go porzucić".

autonomii cielesnej kobiet


Znasz w ogóle definicję słowa autonomia? XD

Ale co to w ogóle ma do rzeczy? XDDDDDDD


Tak kończą antymęskie kukoldy, służalcze pomioty lewackiej rewolucji.

To moralnie całkowicie neutralna sprawa, o
bo później ma płacić alimenty? XD


@swiety_spokoj: Po pierwsze:
https://krd.pl/centrum-prasowe/informacje-prasowe/2019/mniej-alimenciarzy-ale-wiecej-dlugow-do-splacenia
Po drugie: prawo można zmienić w żaden sposób te obecne nie jest argumentem za uprzykrzaniem życia kobietom.

Znasz w ogóle definicję słowa autonomia? XD


???

Tak kończą antymęskie kukoldy, służalcze pomioty lewackiej rewolucji.


Znaczy jak? Mając chyba najpopularniejszy podcast w Polsce i będąc w zasadzie legendą? Bycie za prawami kobiet to nie jest antymeskosc.

Roszczenia żeby kobieta była panią życia i
@swiety_spokoj: ja bym się gargamela nie czepiał za jakiś związek z byłą dziwką (jednocześnie mam z tego beke, z drugiej strony to prywatna sprawa i słabe jest odnoszenie się do tego). Tu nawet nie trzeba szukać jakiś brudów, koleś mówi innym jak mają żyć, chce zmieniać świat, samemu mając burdel w życiu. Dobrze mu szło odejście z internetu, nie wiem po co i dlaczego nie da sobie spokoju.
@vrim: Pisząc te słowa miałem na myśli wyłącznie stan prawny. W wielu państwach Afryki i Azji obowiązują podobne restrykcje odnośnie prawa aborcyjnego, co w Polsce.

Masz rację pisząc, że podejście do aborcji w Polsce jest chrześcijańskie. Bardzo nad tym ubolewam.
to jest taki sam debil jak gargamel tylko w drugą stronę...


@SanSebastian666: nie sądzę żeby była swego rodzaju symetria między mocą poglądów tych panów. Na pewno Szarpanki trochę przesadza i hiperbolizuje, ale nie porównałbym tego do związku z byłą prostytutką i odzieraniem mężczyzn z godności takimi akcjami jak z tą aborcją bez żadnych praw dla faceta. W sensie szarpanki mocno z mizoginią wyjeżdża i za bardzo generalizuje, ale nie sądzę żeby
@swiety_spokoj: mi chodzi o to żę szapranki propaguje też słabość... on nie pokazuje rozwiązań tylko ciągle płacze i narzeka.. prawda jest taka że będzie cię ciągnąć do kobiet bo to normalny program u każdego z nas...
To jest tak jak te tiktoki gdzie kobiety po ścianie żałują ze odrzucały mężczyzn albo były feministkami albo że faceci chcą je tylko ruchać a nie wchodzić w związki...