Wpis z mikrobloga

@Sisyphus Podobno już umiesz "kleić" to z czym Ty masz tam problem ?( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli na rozładunku masz ustawiony prawidłowo tachograf ( czyli na młotki ) to rób wydruk po rozładunku i opisuj ¯_(ツ)_/¯ możesz się jeszcze domagać pieczęci od pana kierownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Najlepszego_i_do_tego jaki fafik jest to jest ale jeszcze można się wspumuc. e to nie biedronka chlopaki załadowali nie trzeba było pod skrzynie wchodzić. Właśnie spożywam kasztelana po pracy. jak pieczątki jak bym już wyjechał i wtedy drukował to wtedy by kierownik miał #!$%@? we mnie?
@Sisyphus nie no wydruk przed odjazdem. Może mieć #!$%@? jak to pan kierownik ¯_(ツ)/¯ musisz brać takie sprawy na klatę i już ¯_(ツ)/¯( ͡~ ͜ʖ ͡°) z własnego doświadczenia wiem że kręcenie inby na firmie gówno pomaga a wręcz pogarsza sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Portier-Harry_Portier: lol jeszcze może jak w tej legendzie przyjeżdża itd i cię pod rampą słupkami odgradza, by pan kierowca pauzę dokończył bajkopisarzu. A w rzeczywistości to cię #!$%@?ą po prostu z terenu firmy przy asyście policji, jeśli będziesz się jeszcze stawiał. A do OPa to normalnie informujesz załadowcę, że ci się czas kończy. Jak przekroczysz, albo pauzę przerwiesz potem wydruk z opisem robisz, a nie powtarzasz znowu 9h pauzy jak ten
Ostatnio powiedziałem żeby zabrali mi z budy paleciaka bo czas mi się kończy i za 10 minuj odjeżdżam (wyliczyłem czas żeby na styk na bazę wrócić) i się okazało że jednak można dokończyć załadunek w 10 minut.


@Portier-Harry_Portier: a co z papierami? Bo czasem odjazd spod rampy po załadowaniu to dopiero początek czekania na dokumenty. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a co z papierami?


@Przypadkowy: Były gotowe na czas. Dałem im wybór: odjeżdżam załadowany tylko częściowo albo nocuję na miejscu (trochę oszukałem, bo odliczyłem sobie czas na powrót na bazę). Swoją firmę również powiadomiłem o sytuacji i nie wiem czy moje starania, czy telefony z firmy zdziałały cuda. Okazało się, że jednak można załadować w kilka minut. Dojechałem do siebie na styk, żeby zaparkować, ale już bez tankowania.