Wpis z mikrobloga

@goferek heheszki ale kartę odbić trzeba na czytniku przed wyjściem oraz na wejściu więc nie da się oszukiwać. Zresztą po co ktoś miałby oszukiwać. Godzisz się na wykonywanie pewnych obowiązków za określoną place. Jak komuś nie odpowiada to niech nie okrada pracodawcy z czasu tylko zmieni pracę ¯_(ツ)_/¯
@hellgihad: U mnie nie ma czegoś takiego jak wykonasz swoje obowiązki w 4h. To nie jest praca na zasadzie projektu, że skończysz i koniec. W księgowości gdzie pracuję cały czas masz obowiązki, bo dokumenty spływają 24h na dobę, więc równie dobrze mógłbyś siedzieć po 10h (co niektóre osoby robią no ale to już ich sprawa jak nie szanują swojego czasu i wolą robić bezpłatne nadgodziny, których później nie mają kiedy wykorzystać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilitch123: U mnie tak samo. Co do minuty. A wyjdź minutę szybciej to musisz odpracować. A system jest tak z dupy ustawiony że nadgodziny zalicza od 30 minuty ponad 8 godzin. Przychodzisz o 7, wychodzisz 15:25 to 25 minut w plecy. Trzeba wysiedzieć do 15:31 żeby mieć 31 nadminut.
@lilitch123: w innej firmie też się tak przypieprzali o minuty, ale tam był gówniany timer, który trzeba było włączać jak się przyszło i wyłączać przy wychodzeniu. Potem znalazłem sposób na obejście tego śmiesznego narzędzia (ono czytało godzinę startu z godziny systemowej) i problem zniknął.
U mnie tak samo. Co do minuty. A wyjdź minutę szybciej to musisz odpracować. A system jest tak z dupy ustawiony że nadgodziny zalicza od 30 minuty ponad 8 godzin. Przychodzisz o 7, wychodzisz 15:25 to 25 minut w plecy. Trzeba wysiedzieć do 15:31 żeby mieć 31 nadminut.


@pavulon78: Identyczny system. Dla mnie to poronione, żeby takie kontrole robić, bo raz wyjdę 15 min szybciej, raz wyjdę 15 min później. Grunt,