Wpis z mikrobloga

@larkki: dzban, bo ma luzniejsze podejscie do zycia niz ty xD dla niego to beka i satysfakcja z baitowania katoli, dla ciebie dzban, on swoje ugral na tym, zyskal to co chcial, rozglos nt dziary, ty bedziesz go obrazal jak jakis piwniczak z podlaskiej wiochy xD

jego cialo, wiec niech robi co chce, #!$%@? ci do tego w sumie
@mewten: ??
??

co ma #!$%@? pedalow do memicznego skrotu? xD

sugerujesz, ze kapela uwaza, iz papaj doslownie zapinal male dzieci? xD a to, ze byl brudnym papiezem jak 90% kosciola, chroniac pedofilo to fakt i na to znajdziesz dowody googlujac w 5 minut, so?

ale mimo wszystko, nawet jesli tak by nie bylo, TO JEST WYTATUOWANY MEM XDDD wiec co ty typie dajesz

a to, ze nie boi sie plebsu
@ThiZ: ale kto ma decydować co jest zabawne, a co obraźliwe xddd według cb jakbyś ty o tym nie wiedział i masa ludzi nie wiedziała,. a powstał by mem na jakimś tagu bekazlewaków, pedały gwałcą dzieci powinienem ja i ty stwierdzić, że to jest spoko? I pochwalać, że ktoś to tatuuje
@ThiZ: ja wiem że baitujesz bo Cię kojarzę i masz tendencje do prucia się do każdego o byle co ale masz rację jego ciało jego sprawa. Mimo wszystko jak on ma prawo takie coś sobie wytatuować to inni mają prawo go uznać za idiotę i tyle w temacie