Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Stormfront (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim twardym, żylastym, opiętym przez latex, wyrzeźbionym przez mordercze treningi dupskiem na twarzy.

Wyobrażam sobie jak przylatuje do hotelu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała wysłuchiwać kolejnych dziecinnych tekścików Ojczyznosława o tym jak to mleko jest zdrowsze od wody i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga swój kostium, zostając w samej bieliźnie, ciasno opinającej jej muskularne ciało. Uśmiecha się do mnie i zgrabnymi dłońmi z ostrymi jak brzytwa paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta aby po chwili splunąć mi w pysk i #!$%@?ć plaskacza, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to w przód, to w tył, strzelając przy tym piorunkami. Tymczasem mój mały superbohater jest już gotowy na szybki wystrzał substancji V...

#theboys
#seriale
#pasta
##!$%@?
loungemacher_ - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Stormfron...

źródło: comment_1656619990Ofn9B2xf2I6We93U08NXP5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz