Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR Dowiedziałem się że nie jestem w typie swojej kobiety i zastanawiam się nad zakończeniem związku.

Po 7 miesiącach w związku dostałem duży cios w mordę i nie mogę się podnieść. Do tej pory wydawało się że wszystko jest ok. Dużo spędzania czasu ze sobą, czułości, seksu, planów na przyszłość itd. Planowałem zaręczyny na lipiec bo ma wtedy urodziny. W zeszłym tygodniu dowiedziałem się że nie jestem w jej typie z wyglądu ale nadrabiam charakterem. Dowiedziałem się tego oczywiście nie od niej ale od jej koleżanki (byłej koleżanki bo się pokłóciły niedawno). Pokazała mi ich wspólne rozmowy jak gadają o mnie i w skrócie dowiedziałem się m.in. że ona lubi mięśniaków a ja to taka chudzinka - no ale nie jest tak źle bo przynajmniej jestem wysoki.. że jej się podoba taki Paweł z którym chodziła do klasy ale to przygłup i nie ma z nim o czym gadać. Ta koleżanka wtedy zapytała ją to czemu ze mną jest, a ona na to że - woli mnie bo dobrze się dogadujemy i lubi ze mną spędzać czas a wygląd nie jest przecież najważniejszy. A poza tym to przyzwyczaiła się już do mnie.

Niby nic takiego, nie zdradziła mnie. Ale jednak cholernie zabolało mnie serducho że nie jestem i nie będę nigdy jej szczytem marzeń. Pewnie nawet w połowie. Smutno mi że dowiedziałem się tego. Ona też nie jest idealna a jednak kocham ją i jest dla mnie 10/10 a jej wady są nawet dla mnie w pewnym sensie urocze. Co z tego że może faktycznie jestem dla niej interesujący pod względem charakteru jak pewnie podczas seksu wyobraża sobie kogoś innego. Bo skoro podobają się jej umięśnieni kolesie to jak ma ją podniecić szczupły koleś z chudymi rękami i nogami o posturze 19 latka. Chciałbym przytyć ale nie potrafię bo taki już jestem z natury + stresy w pracy. Ona o tym wie i zapewniała nie raz że jej to nie przeszkadza i jestem cute. Jak widać kłamała w żywe oczy.

Nie wiem co teraz robić. Od dwóch dni chodzę po mieszkaniu jak struty i udaję że wszystko ok ale chyba zauważyła że coś jest nie tak. Czy jej powiedzieć że widziałem te wiadomości które wymianiała z koleżanką? Czy zerwać nie mówiąc nic bo wtedy wyjdę na pi_zdę z kompleksami. Nie wyobrażam sobie za bardzo dalszej relacji mając z tyłu głowy te wszystkie informacje. Świadomość że jestem może jakąś nagrodą pocieszenia albo opcją z braku laku. A jak pozna ładnego gościa w pakiecie z nienajgorszym charakterem to sobie pójdzie do niego. Z drugiej strony jak z nią zerwę to pewnie zostanę już sam bo mam niewielkie grono znajomych i typowo męskie stanowisko pracy. Ale z dwojga złego chyba lepsza samotność niż samooszukiwanie się.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc52688b1d4d9d794a067d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 133
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: strasznie emocjonalny ten wpis, a tak naprawdę to nic się nie stało xD Rzadko jest tak, że para podoba się sobie fizycznie w 100% i mimo to mogą to być udane relacje.

Oczywiście najfajniej jest jak się sobą zachwycacie wzajemnie, więc może weź na klatę te rozmowy i idź na siłkę i dietetyka, może zmienisz nawyki i wyjdzie Ci to na zdrowie. Nie musisz pizgać sztangą, idź na grupowe zajęcia
  • Odpowiedz
@TheKirghizLight: pomiędzy wyrażaniem emocji a zrywaniem jest kolosalna różnica. Jak zerwie, to jest pipa, i tyle. Z g...powodu straci naprawdę fajną partnerkę.


@krystal_Tri_tapik: ale pranie mózgu i odwracanie kota ogonem xD

Jak zostanie w związku to będzie PIPKĄ, bo podczas każdego "wymuszonego" stosunku (bo OP jej nie pociąga) jego laska będzie myślalała o napakowanym gymcelu Pawle zamiast niego. Za kilka lat OP usłyszy, żę seks raz na 6 miesięcy to
  • Odpowiedz
Morał jest taki, że uroda przemija, charakter i wnętrze zostaje. #!$%@?, że tak powiedziała, ale to nie znaczy, że skoczy takiemu co jest w jej typie od razu do łóżka. Zawsze możesz ją sprawdzić podsyłając jej takiego Chada do podrywu.


@vrraaaz: no i to jest dobra rada, kontrola najlepszą formą zaufania

Bo takie babskie #!$%@? pod tytułem "ten przypakowany gymcel paweł ma fajny wygląd, ale nie z nim o czym gadać"
  • Odpowiedz
Z jednej strony świetna dziewczyna i liczy się dla niej coś więcej niż wyglad, z drugiej strony nie bądź zdziwiony jak trafi na mięśniaka z którym będzie miała o czym pogadać i wtedy jej natura będzie bezwzględna w stosunku do Ciebie.


@Mike_Oxmaul: sensowny komentarz, wlaśnie tak będzie
  • Odpowiedz
Jeszcze ktos tu wspominał o intrydze koleżanki. To nasza wspólna znajoma a ja widzę się z nią 2x w tygodniu na wolontariacie. Więc siłą rzeczy widuje się z nią mimo że ta pokłóciła się z moją dziewczyną (już chyba ex). O tych rozmowach wyszło zupełnie przypadkiem, poza tym ona od dawna ma chłopaka (przystojniaka zresztą) wiec na pewno nie robi tego żeby mnie odbić. W tych rozmowach też nie było z jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przyszedłeś, pokrzyczałeś a problem został. Czujesz się pewnie jak ostatni frajer będąc z laską, która opowiada innym, że w sumie pociągają ją faceci umięśnieni.

To odkryj prawdę. Nie jesteś zły na swoją dziewczynę. Jesteś zły na siebie, że nie jesteś tym ideałem. Bardzo chciałbyś jej się podobać bardziej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pytaj chłopie wykopków, a w dodatku sam teraz widzisz jaka tutaj jest solidarność toksycznych jajników, ucz się lepiej na własnych błędach i nie przyzwyczajaj się do myśli, że coś robisz źle i powinieneś się poprawić bo tak ci różowe na wykopie powiedziały xD Jedynie możesz zapytać o pomoc ludzi z Twojego otoczenia, którzy znają was lepiej niż internetowi bojownicy. Te rzeczy, które teraz Ciebie i twoją (ex)dziewczynę nurtują, potem
  • Odpowiedz
Wracając do tematu.


@AnonimoweMirkoWyznania: pisałem Ci, trzymaj się tej kobiety. Twoje ego jest na najlepszej drodze żeby zapewnić sobie przetrwanie i wymazać wartościową istotę z Twojego życia. Miałeś szczęście poznać osobę która potrafi kochać, nie patrząc przez pryzmat powierzchowności.
Chyba jednak przeceniłem Twoje zdolności pojmowania.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie okazała jakiejkolwiek samokrytyki? Wiej, bo będziesz żałował. Nie dziś, nie jutro, a za miesiące, bądź lata.
Jeśli kiedyś cię zdradzi, to też będzie twoja wina.

Nie potrafiłbym być z kimś, dla kogo nie jestem atrakcyjny fizycznie. Pociąg seksualny w związku MUSI być.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest cała masa powodów dlaczego powinieneś trenować jako mężczyzna ale jeżeli już musisz to "dla kobiet" powinno być ostatnim z nich. Trenujesz dla siebie w celu utrzymania ciała w dobrej kondycji fizycznej, hormonalnej itd.

A co do niej. Dlaczego przejmujesz się kimś kto próbował Cię urobić?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dałeś się wykorzystać jak dziecko w rozgrywce między babami. Teraz Twoja jest nieszczęśliwa a druga się cieszy, gratuluję.

Jeszcze raz: kiedy kobieta ma do czynienia z takim płatkiem śniegu, na bank nie powie, co jej nie leży. Bo się książę uniesie zranioną dumą i odejdzie otrząsając ze stóp proch tego związku. I właśnie dlatego nie mówi, bo trzeba lat, żeby ten płatek stwardniał i uwierzył, że mimo wad, jestakceptowany
  • Odpowiedz
OP: @hekktik: ,,co to za wymowka, zarcie i trening mozna ogarnac jako tako za free z netu, cos bys sobą zrobil nawet tsam dla siebie, cos tam pocwiczyl sie poruszal, moglbys tez laske w to wciagnac, zamiast plakac na stres w pracy''

Uwierz mi że się ruszam, na drążku spokojnie podciągnę się 15 razy, pompek też zrobię 70-80. Nie jestem jakimś chuchrem które wiatr przewróci. Mimo takiej marnej wagi nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: straszna beciakowosc z ciebie bije. idz przepros ta laske i porozmawiajcie szczerze, powiedz ze zabolalo cie to jco tamta baba nagadala i pogadaj z nia o tym normalnie, chociaz po tym tekscie ktory zajabales to obstawiam ze za pozno
  • Odpowiedz
straszna beciakowosc z ciebie bije

idz przepros ta laske i porozmawiajcie szczerze, powiedz ze zabolalo cie to jco tamta baba nagadala i pogadaj z nia o tym normalnie


@hekktik: Ty się słyszysz co Ty piszesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz