Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od roku prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Śląska. Niedawno dostałem się na #studia podyplomowe i muszę je opłacić w przeciągu tygodnia.
Jakie są aktualne możliwości uzyskania:

1) dofinansowania do tych studiów (związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością),
2) bezzwrotnego dofinansowania do samej działalności?

Dzwoniłem do miejskiego i wojewódzkiego urzędu pracy - jest tylko wsparcie dla cudzoziemców, osób po 45 roku życia i nowych miejsc pracy (nic dla JDG), dzwoniłem do miejskich i wojewódzkich centrów przedsiębiorczości, aktualnie nie ma nic poza pożyczkami :( Może znacie jakieś inne instytucje #ngo albo możliwości wsparcia, o których mnie nie poinformowano?

#pytanie #przedsiebiorczosc #dzialalnoscgospodarcza #dofinansowanie #wsparcie #funduszeeuropejskie #przedsiebiorstwa #biznes #finanse #inwestycje #studiapodyplomowe #urzad #administracja #slask #slaskie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc2a188b1d4d9d794a041b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od roku prowadzę jednoosobową dział...

źródło: comment_165652425889HTe7PMr2nnBPLqJsXwSn.jpg

Pobierz
  • 2
@Akos -_-' poziom wykopu poniżej krytyki.
A co do dofinansowania - kojarzy mi się strona, chyba ministerstwa gospodarki na której jest lista kursów/szkoleń o dotacje do których można się ubiegać. Niestety za cholerę nie pamiętam adresu :(