Wpis z mikrobloga

- Czekaj, czekaj Ulfi, bo tu widzę poruszenie na czacie odnośnie Xayoo Industries. Słuchajcie, to że z kimś się przetnę na jakiejś imprezie albo na konfie albo na gali Fame to wcale nie znaczy, że ktoś jest moim kumplem. Albo nawet jak sobie ktoś sobie ze mną albo ja z kimś fotę #!$%@? to naprawdę nie jest powód, żeby snuć jakieś #!$%@? legendy że ja się z kimś przyjaźnię. Pójdę jutro do Żabki, cyknę fotkę z fanem który, a pojutrze ten gość #!$%@? się autem w przystanek i będziecie pisać że "OHO KUMPEL BOXDELA ODWALIŁ". Nie piszcie takich rzeczy, bo to słabe trochę jest.

- Masz rację, no trudno się nie zgodzić.

- Tak więc to tyle odnośnie tej sytuacji, a teraz mam dla was naprawdę ciekawego newsa bo naszym gościem w czwartek będzie - uwaga, uwaga, Bartek Szachista! Tak, xntentacion będzie gościem Aferek i muszę przyznać, że naprawdę się jaram bo Bartek jest mega gościem. Troszkę mu się powinęła noga co prawda, ale uważam że nie słusznie został potraktowany i już widzę #!$%@? niektórych na czacie #!$%@? ZAPRASZASZ SZACHISTĘ BO BYŁ U WARDĘGI I ZOBACZYŁEŚ ŻE LUDZIE ZNÓW GO PROPSUJĄ. Wcale tak nie jest, ja już od dłuższego czasu się nad tym zastanawiałem żeby XN do nas wpadł i opowiedział o tej swojej przygodzie z Twitchem, a teraz się nadarza dobra okazja. Tak więc Bartek Chessław Szachista gościem Aferek w czwartek he he he. Ok, a teraz przejdźmy do newsów i do Julii Żugaj i Afery Bluzkowej...
#famemma #xayoo #twitch #xntentacion #boxdel
pawelososo - - Czekaj, czekaj Ulfi, bo tu widzę poruszenie na czacie odnośnie Xayoo I...

źródło: comment_1656404616ybNTmJQBUMMirVJ3m7UEln.jpg

Pobierz
  • 13
@pawelososo:,, od dawna czułem że ten japczan jest fałszywy i czuje ze mnie również wykorzystywał. Często mi było przykro przez jego nie mile slowa. Nie wiem czy jeszcze zawalczy na fame mma. Ja się z nim spotykałem głównie do nagrywek do gali i jak mnie o film poprosił bym wystąpił. Mnie również uważał za maszynkę do nagrywania. Mówię Ci stary serio stary. Nawet na zdrowiu podupadłem przez to stary "