Wpis z mikrobloga

Jak słyszę hasło RECESJA to mam od razu przed oczami początek covida, jak kupowałem Oponeo i mnie besztali, że przecież nikt nie będzie opon w samochodzie zmieniał bo wirus xD

Jakby tak stanąć z boku i popatrzeć, to widać, że inwestorzy mają tendencję do nakręcania się w skrajność. Jak rośnie to w głowach wizja, że firma zakopująca zbiorniki na deszczówkę u grażyn w ogródkach jest warta 170 000 000zł, albo że firma z garażu w Lublinie opracuje pierwszą na świecie szczepionkę na covid i to normalne, żeby ją wycenić na 1mld złotych xDDDD
Teraz modne hasło RECESJA i chlop mi pisze, że po co Orlen kupuję, jak będzie recesja i ludzie nie będą tankowali samochodów xDDDDDDD

Aktualnie mamy fazę na IDZIE RECESJA, ludzie będą wydawali pieniądze tylko na chleb i wodę xD i to jest znak, że to dobry czas na zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 14
@Czachaaa: Optymista. Było straszenie spowolnieniem, teraz mamy spowolnienie i jest straszenie recesją, za chwilę będziemy mieli recesję i będzie straszenie kryzysem, potem być może wjedzie kryzys i będzie straszenie końcem świata xD

Ale czas na zakupy faktycznie już jest dobry, byle w transzach.
@Czachaaa: trzymasz to oponeo jeszcze? Oponiarstwo na dłuższy termin wydaje się ciekawe, coraz większa popularność suvow i aut elektrycznych jest dobra dla tej gałęzi gospodarki ( są to cięższe auta = znacznie szybsza ścieralność opon)