Wpis z mikrobloga

Ostatnie 2-3 lata w Polsce i Europie moda na te debilne samochody, wielkie pick-upy. Kupić taki samochód to powiedzieć wszystkich, że jest się samolubnym leniem z kompleksami i mam nadzieje, że miasta walną im takie podatki, że im się odechce tym jeździć, bo jeden taki bebzun zajmuje miejsce 3-4 samochodów do tego nie mają żadnego praktycznego zastosowania w środowisku miejskim. Stanowią po prostu zagrożenie, jachty na kółkach.

Tutaj zdjęcie z Holandii, gdzie jeszcze większy mindfuck, bo tam kraj płaski i zabetonowany na maxa, ale ludzie to kupują tak czy siak.

#polska #rower #polskiedrogi #kierowcy #motoryzacja #usa #europa
Pobierz El_Duderino - Ostatnie 2-3 lata w Polsce i Europie moda na te debilne samochody, wiel...
źródło: comment_1656396561zSaXXLV2tnxEjS7dNUCfbp.jpg
  • 348
@siona: Ale ja go rozumiem.

bardzo dobrze wiem

Tu mamy przyklad gdzie gosc pickupem dal dupy i zle zaparkowal blokujac trwamwaj i dzban bez mozgu chce zabronic pickupow - bo tak! Pomijam bzdury,ze takie auto zajmuje 3-4 miejsca parkingowe , bo to oczywista nieprawda


A tu ktos ( pewnie baba! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) zablokowal tramwaj malym miejskim autem. Do tego bialym! Trzeba bialych zakazac, bo
Pobierz bigger - @siona: Ale ja go rozumiem. 

bardzo dobrze wiem 

Tu mamy przyklad gdzi...
źródło: comment_1656399178h8bextDfAf5UdTG4jlGNlm.jpg
nie jestem fanką pick upów. Po prostu nic mnie tak nie mierzi jak próba ustawiania świata pod własne widzimisię i czepianie się z dupy cudzych wyborów i preferencj


@moll: Nie, ty krytykujesz kierowców samochodów? Niemożliwe.
Obecnie w 2022 nie tylko stan dróg jest 5 poziomów wyżej niż wtedy, samochody też dużo lepsze i co ty o jakich zimach mówisz? Kiedy w Polsce była ostatnia prawdziwa zima? 10 lat temu? Odśnieżanie teraz to nie jest żaden problem.


@El_Duderino: W tym albo poprzednim roku , gościu wyjedź kawałek poza miasto wojewódzkie i zobaczysz jak odśnieżają drogi o klasie niższej niż autostrada czy S-ki. Powiem ci jak bardzo się
@bibsz: to się dzieje w każdej innej sytuacji życiowej. Domy i mieszkania też na tej zasadzie będziesz reglamentował, bo kto to widział stawiać sobie chałupę na hektarowej działce, jak innych nie stać na pokój?

@El_Duderino: krytykuję tylko ustawianie innym życia. Nie muszę lubić pick upów żeby się po prostu z tobą nie zgadzać. Mi nie przeszkadza że ktoś ma inne preferencje motoryzacyjne niż ja. Szok, co?