Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu wkręciłem się w oglądanie policyjnych przesłuchań na jutubie. Trend zainspirowały BlueDot Crime and Interrogations i JCS (Jim Can't Swim) i teraz jest od groma podobnych. Zajebisty jest też True Crime Loser, który ciśnie z nich bekę. To dziwnie satysfakcjonujące i fascynujące, móc oglądać jak winni okropnych przestępstw próbują ściemniać, jak powoli uświadamiają sobie, że ich życie właśnie dobiega końca i resztę spędzą w betonowym pudełku z kiblem przy łóżku xD

Wszystkie najbardziej znane już obejrzałem i jestem ciekaw czy są tu jakieś Mirasy, które też się w to wciągnęły i mogą coś polecić?

Z takich mniej znanych, poleciłbym Diane Staudte, która wraz z jedną ze swoich córek otruła męża, syna i zostały przyłapane na próbie otrucia drugiej córki. Jedynym powodem była chęć pozbycia się balastu w ich opinii bezproduktywnych nierobów, jako że ojciec był bluesowym muzykiem i często nie było go w domu, a syn miał autyzm. Metoda była wyjątkowo okropna, bo używały do tego... ukradkiem podawanego, bezwonnego samochodowego płynu chłodniczego, co powodowało powolną i bardzo bolesną agonię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Syn nawet coś kumał że jest nie tak (picrel - post z jego fb przed śmiercią), ale niestety, sprawa wyszła na jaw dopiero parę lat po jego śmierci, gdy druga córka wylądowała w szpitalu i udało się ją odratować, aczkolwiek do dziś ma ogromne problemy ze zdrowiem.

Z innych bardziej porytych - Grant Amato, przez całe życie rozpieszczany giga simp, wychowany w dużej posiadłości na Florydzie. W ciągu kilku miesięcy roztrwonił całe oszczędności swojej rodziny na typiarę z sexkamerek z Bułgarii, której nigdy nawet nie spotkał osobiście (i która swoją drogą działa do dziś) xD Rodzina mimo to dalej mu pomagała, w ramach "rehabilitacji" brat zafundował mu wspólną wycieczkę do Japonii z uwagi że obaj interesowali się tamtejszą kulturą, anime itd. Po powrocie jednak złamał zakaz dalszych kontaktów z laską i po próbie wyrzucenia z domu, zastrzelił całą rodzinę.

Albo sprawa z ostatnich miesięcy - Chandler Halderson. Nałogowy kłamca - wkręcał rodzinie, dziewczynie i znajomym, przez wiele lat, że studiuje na inżyniera i pracuje w ubezpieczeniach, że ukończył studia i dostał pracę w Space X, której następnie nie mógł podjąć, bo spadł ze schodów i dostał urazu mózgu (oczywiście też ściema). Wszystko po to by móc całymi dniami grać w gry komputerowe, przede wszystkim w Ucieczkę z Tarkova. Jak ojciec zaczął w końcu odkrywać prawdę - gość zastrzelił jego i matkę, po czym przez tydzień, kompletnie nieudolnie, starał się pozbyć ciał, włączając wielogodzinne rozczłonkowywanie, próbę kremacji głów w domowym kominku i porzucenie kadłuba ojca na farmie swojej dziewczyny.

#kryminalne #kryminalistyka #policja #zbrodnia #amerykanskiepato
Pobierz willIaint - Od jakiegoś czasu wkręciłem się w oglądanie policyjnych przesłuchań na ju...
źródło: comment_16563357987MgOnJ9DcEfg8IR3QVAl1G.jpg
  • 1