Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
Hej
Z racji tego że psychologia dziecięca leży i kwiczy a psychologia męska wcale nie istnieje chciałbym powiedzieć że telefon zaufania chce zwiększyć zakres działania.
Jedynym sposobem żeby tego dokonać jest zbiórka pieniędzy ponieważ jeżeli my sobie nie pomożemy to nikt tego nie zrobi.
Została zatem ogłoszona zbiórka. Kto może niech sakiewką potrząsnie a kto nie może niech udostępni!
https://zrzutka.pl/8svze3

#telefonzaufania #psychologia #pomoc #pieklomezczyzn #polska #zrzutka
OCIEBATON - Hej
Z racji tego że psychologia dziecięca leży i kwiczy a psychologia męs...

źródło: comment_165632792441z0sxIcSzhxF4zNndXOCK.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Skoro celebrytki i instagramerki nazywające się feministkami krytykują mężczyzn za niski wzrost


Coś się tutaj nie dodaje... feminizm często jest związany z poglądem, że ważna jest akceptacja swojego ciała. Kto tak mówi?

I znów: celebrytki i instagramerki nie są raczej dobrym źródłem tekstów przeciętnych ludzi.

posłowie lewicy głosują za zakazem opuszczania kraju przez mężczyzn podczas wojny


Takie samo pytanie: kto tak mówi?

zgłaszają ustawę o niższym wieku emerytalnym dla kobiet
  • Odpowiedz
@theicecold: Celebeytka-feministka mówi, że niscy mężczyźni nie mogą być przystojni, posłanki lewicy śmieją się gdy poseł mówi o dyskryminacji mężczyzn, feminiści i feministki z sejmu głosują za pisowską ustawą o zakazie opuszczania kraju przez mężczyzn w razie wojny, zgłaszają projekt dyskryminujący emerytalnie mężczyzn, zastępczyni RPO mówi o tym, że przemoc ma płeć...

...a Ty dalej się upierasz, że feminizm ma coś wspólnego z prawami mężczyzn bo Twoje koleżanki są dla Ciebie
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Najbardziej zachwycone tym pomysłem są nie wiedzieć czemu kobiety, w każdym miejscu gdzie pojawił się ten telefon, większość komentarzy to kobiety którym idea się bardzo podoba.

Jak dla mnie dziwna inicjatywa. Z jakim problemem miałbym tam zadzwonić? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tematu który chciałbym skonsultować z obcą osobą przez telefon
  • Odpowiedz
@theicecold: Celebeytka-feministka mówi, że niscy mężczyźni nie mogą być przystojni, posłanki lewicy śmieją się gdy poseł mówi o dyskryminacji mężczyzn, feminiści i feministki z sejmu głosują za pisowską ustawą o zakazie opuszczania kraju przez mężczyzn w razie wojny, zgłaszają projekt dyskryminujący emerytalnie mężczyzn, zastępczyni RPO mówi o tym, że przemoc ma płeć...

...a Ty dalej się upierasz, że feminizm ma coś wspólnego z prawami mężczyzn bo Twoje koleżanki są dla Ciebie
  • Odpowiedz
@theicecold:

Zadałem ci konkretne pytania: "Kto tak mówi?"

Anna Wendzikowska, dziennikarka, celebrytka i instagramerka kreująca opinie wśród młodych osób - O tym, że niscy mężczyźni nie są przystojni

Posłanki Lewicy: radośnie rżały z ław sejmowych, gdy Sośnierz poruszał temat dyskryminacji mężczyzn na mównicy sejmowej
Wszyscy posłowie i posłanki Lewicy oraz PO: głosowali za ustawą zakazującą mężczyznom opuszczania kraju podczas wojny (tzw. ustawa o obronie ojczyzny)
Sylwia Spurek, jedna z liderek ruchu
  • Odpowiedz
Anna Wendzikowska


@sildenafil: kogo reprezentuje jakaś aktorka?

Posłanki Lewicy: radośnie rżały z ław sejmowych, gdy Sośnierz poruszał temat dyskryminacji mężczyzn na mównicy sejmowej


Jaki był kontekst wypowiedzi?

Wszyscy posłowie i posłanki Lewicy oraz PO: głosowali za ustawą zakazującą mężczyznom opuszczania kraju podczas wojny (tzw. ustawa o obronie ojczyzny)


OK, to jest #!$%@?, ale co mają posłanki Lewicy i PO do feministek?

Sylwia Spurek, jedna z liderek ruchu feministycznego w Polsce, była
  • Odpowiedz