Wpis z mikrobloga

@For_Emma: za kazdym razem wydaje sie ze nic gorszego nie wymysla, i nie mijaja 2tyg i jeb. Mialem kiedys zwyczaj kupowac lososia w jednym ze znanych niemieckich sklepów zaczynajacych sie na L a konczących na IDL. Od kiedy pamietam cena oscylowala miedzy 45-50zl/kgDzis obok wielkiej tabliczki vat 0% i chronimy polskie rodziny wisi cena 75zl/kg. Cóż kolejny produkt ktory przestalem kupować bo #!$%@? cene i mowia ze jest okej. Z paliwem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dendii: ja akurat trochę się im nie dziwię. Wybuchła wojna, i było zagrożenie, że ropy może zabraknąć. Więc kupili ropy na górce pod korek i teraz się muszą przez pare miesięcy #!$%@?ć.

͡° ͜ʖ ͡°)
@Toby021: @BQP: Jak zmieniali te wyświetlacze na Orlenie na czterocyfrowe, to parę dni wcześniej wszystkim mówiłem "Zobaczycie, zmienią wyświetlacze na czterocyfrowe". Tylko wtedy sam w to nie wierzyłem xD
A teraz? Chlen 10,50, JEDNO JAJKO ZA 1 ZŁ XDDD i ta benzyna która jakoś no nie może stanieć nawet o ten JEDEN grosz w ciągu tygodnia xD
Ciekawe kiedy będzie lepiej, bo chyba dobrze to już było xD
@dendii: Bliżej wyborów wielki i potężny (za)rząd zrobi "interwencje" co by Polacy pamiętali.. podczas wyborów, kto im w trudnym czasie paliwo "potaniił".. eh ( ͡° ͜ʖ ͡°)