Wpis z mikrobloga

Od przeszło dwóch tygodni ropa tanieje praktycznie z 125$ za baryłkę do 108$ obecnie a cena na stacjach tylko rośnie.
Ciekawe kiedy złodziejski orlen zacznie obniżać cenę paliwa. I nie, nie mówię tutaj o obniżce typu karta visray z limitem 3 tankowań (-30gr, -40gr dla dzieciorobów). Żenada.
Jak oni nas ru**ają to się w głowie nie mieści.

#orlen #paliwo #ropa
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dendii: przecież od trzech tygodni paliwo nawet o grosz w dół nie poszło. Jak mi wczoraj kumpell powiedział o tej promocji -30 gr to myślałem, że to żart xD. Tak nas jebią w dupę, że chyba bardziej się nie da.
  • Odpowiedz
@For_Emma: za kazdym razem wydaje sie ze nic gorszego nie wymysla, i nie mijaja 2tyg i jeb. Mialem kiedys zwyczaj kupowac lososia w jednym ze znanych niemieckich sklepów zaczynajacych sie na L a konczących na IDL. Od kiedy pamietam cena oscylowala miedzy 45-50zl/kgDzis obok wielkiej tabliczki vat 0% i chronimy polskie rodziny wisi cena 75zl/kg. Cóż kolejny produkt ktory przestalem kupować bo #!$%@? cene i mowia ze jest okej. Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dendii: ja akurat trochę się im nie dziwię. Wybuchła wojna, i było zagrożenie, że ropy może zabraknąć. Więc kupili ropy na górce pod korek i teraz się muszą przez pare miesięcy #!$%@?ć.

͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Toby021: @BQP: Jak zmieniali te wyświetlacze na Orlenie na czterocyfrowe, to parę dni wcześniej wszystkim mówiłem "Zobaczycie, zmienią wyświetlacze na czterocyfrowe". Tylko wtedy sam w to nie wierzyłem xD
A teraz? Chlen 10,50, JEDNO JAJKO ZA 1 ZŁ XDDD i ta benzyna która jakoś no nie może stanieć nawet o ten JEDEN grosz w ciągu tygodnia xD
Ciekawe kiedy będzie lepiej, bo chyba dobrze to już było xD
  • Odpowiedz
@dendii: Mam przeciek z Nowogrodzkiej, dodatkowe 50 gr upustu będzie dla tych, którzy w salonie mają powieszone zdjęcie prezesa, a kolejne 25 gr dla tych, którzy obok zdjęcia prezesa, mają jeszcze zdjęcie jego kota.
  • Odpowiedz
@dendii: Bliżej wyborów wielki i potężny (za)rząd zrobi "interwencje" co by Polacy pamiętali.. podczas wyborów, kto im w trudnym czasie paliwo "potaniił".. eh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz